וולא תמימי ואחמד קארוט, שניהם בני 26, מתנדבים כחובשים באמבולנסים של מד'א בתחנת ירושלים שם הכירו והתארסו. כתבה: רונית קיטאי

וולא תמימי היתה תמימה ולא חלמה אפילו בכיוון, עד שאחמד החל לחזר אחריה עם שוקולדים ומתנות והאהבה החלה לפרוח. בתחנת מד'א בירושלים הוא כרע ברך והציע לה נישואין

פורסם ב: 22/02/2021 09:29

וולא תמימי ואחמד קארוט מתנדבי מד'א שהכירו במדא ירושלים והתארסו. צילום: דוברות מד'א
וולא תמימי ואחמד קארוט, שניהם מתנדבים במד'א בתחנת ירושלים, לא הכירו קודם לכן. הם מצאו את עצמם במספר משמרות משותפות כשהם במתחם דגימות הקורונה בראשית המשבר. הקשר היה מקצועי בלבד, עד שחלפו מספר שבועות ואחמד שהתלהב מוולא, החליט לעשות את הצעד הראשון והמטיר עליה שוקולדים ומתנות. מאז השניים הפכו לזוג. לפני כשבוע, בדיוק באותה התחנה בה נפגשנו לראשונה, התארסו השניים.

לפני משבר הקורונה, וולא ואחמד, בני 26, נהגו להתנדב כחובשים באמבולנסים של מד'א. בעת משבר הקורונה, נדרשו הצוותים הרפואיים בארגון לבצע, בנוסף לפעילות השגרה גם דגימות לזיהוי נגיף הקורונה, כחלק מהמאבק הלאומי של הארגון במגפה.

לאחר מספר חודשים של אושר והתרגשות נענתה וולא בחיוב להצעת הנישואים וכעת הזוג המאורס החל לתכנן את היום המאושר, שככל הנראה יתקיים הפעם מחוץ לשטחי תחנת מד'א.

וולא תמימי, המאורסת הטרייה, סיפרה בהתרגשות: 'הכרנו במתחם הדגימות, בהתחלה לא היה בינינו קשר קרוב אבל לאט לאט שמתי לב שהוא מנסה להתקרב אליי וקונה לי שוקולדים ומתנות. חבר משותף בעבודה רמז לי שאני מוצאת חן בעיניי אחמד והחלטתי לתת לו הזדמנות. לשמחתי זה ממש הצליח'.

על הגורל המשותף והצעד המשמעותי, הוסיף אחמד קארוט: 'בשבילי מד'א זה גוף מאוד חשוב. מאז שהייתי ילד התרגשתי מכל אמבולנס שעבר ברחוב וידעתי שהמטרה שלי היא לעזור לאחרים ולהציל חיים. לא חלמתי שאמצא במשמרת את אשתי לעתיד. החלטתי לסגור מעגל ולהציע נישואין באותה המסגרת בה הכרנו, במטרה ליצור זיכרון מיוחד ומרגש לכל החיים שכולל בו את התפקיד החשוב שלנו'. יהיה להם מה לספר לילדים.
וולא תמימי ואחמד קארוט מתנדבי מד'א שהכירו במדא ירושלים והתארסו. צילום: דוברות מד'א

וולא תמימי ואחמד קארוט מתנדבי מדא שהכירו במד'א ירושלים והתארסו. צילום: דוברות מד'א

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   בסוף השבוע החולף חגג רוני מאנה לבתו...
*   השחקנית והדוגמנית לונא מנסור חגגה...
*   ביקור מחשמל. השחקנית איילת זורר הוטסה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים