חברת החשמל ערוכה למזג האוויר הסוער, עקב צפי לרוחות חזקות והיערמות שלג. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יוסי וייס

חברת החשמל מבקשת מהציבור לחזק או להסיר חפצים מעופפים שעלולים לפגוע ברשתות החשמל. להיכן קודמו גנרטורים וציוד כבד?

פורסם ב: 15/02/2021 16:19

עובד חברת החשמל בפעולה עכשווית לאור מזג האויר הסוער הצפוי ממחר. צילום: יוסי וייס
הועברו גנרטורים וציוד כבד לאזור כוש עציון, אריאל, קצרין וצפת. מתן מענה באמצעי התקשורת הדיגיטליים, כולל אתר האינטרנט, דף הפייסבוק והטוויטר של החברה.

צפי צריכת החשמל בשיא: 13,200 מגה-וואט ביום חמישי, דומה לצריכת החשמל בשיא חורף שעבר.
לאור התחזית למזג אוויר סוער, כולל רוחות חזקות בעוצמה של 110 קמ"ש, היערמות שלג בירושלים, בהרי הגליל ובנגב, חברת החשמל נערכת בהתאם.

החברה תגברה את המענה במוקד שירות הלקוחות 103. תוגברו צוותי שטח ובוטלו עבודות יזומות.

בחברת החשמל שבים ומדגישים כי אין מצב של אפס פגיעות ברשת החשמל וכי החברה ערוכה לטפל בכל מצב.
הציבור מתבקש לחזק ולקבע או להרחיק מהגגות אביזרים אשר עשויים להתעופף ולפגוע ברשת החשמל. יש לדווח על חוטים קרועים או מפגעים ברשת.

ניתן לדווח על מפגעי בטיחות באפליקציה, אתר האינטרנט, פייסבוק ומוקד שירות הלקוחות 103.

חברת החשמל תפעל לתיקון נזקים והחזרת אספקה סדירה מהר ככל שניתן, יחד עם זאת חשוב לציין, כי לעיתים, בשל אופי הפגיעה ברשת או הנגישות למקום, משך הטיפול עשוי להימשך מספר שעות. במקרה של פגיעות ברשת הולכת החשמל, קריעת חוטים או כל מפגע אחר, הציבור יכול לפנות לחברה דרך יישומון חברת החשמל, דף הפייסבוק, אתר האינטרנט של החברה, מרכזי השירות 103 ושירות הודעות מסרון למספר 055-7000103.בחברה שבים וקוראים לציבור להקפיד על כללי בטיחות מצילי חיים:אין לגעת בחוטי חשמל קרועים עקב סכנת התחשמלות ולדווח על כך מידית למרכז השירות 103 או למוקד משטרת ישראל 100, או באמצעות האפליקציה של חברת החשמל בטלפון הסלולארי או בעמוד הפייסבוק של החברה.חשמל ומים = סכנת חיים. יש להתרחק ממתקני חשמל בעת הצפות, להימנע משימוש במעלית ולהישמע לתמרורים בהעדר רמזורים.· הציבור מתבקש להסיר ולפנות מגגות או ממרפסות חפצים שעלולים להתנתק ולפגוע ברשת החשמל.טיפים חיוניים שיעזרו לכם להתכונן:1. *הכינו סוללות גיבוי למכשירים מצילי חיים וסוללות טעונות לתאורת חירום ולטלפונים ניידים*.2. בדקו שאמצעי החימום בבית תקינים וראויים לשימוש יעיל.3. הקפידו על חלונות ודלתות סגורים, כולל החריצים שבין החלון והדלת למשקוף ולסף, כדי למנוע כניסת קור הביתה.4. חממו רק את החלל שבו אתם שוהים. הימנעו מחימום הבית כולו אם אין בכך צורך.

לתאום ראיונות יש לפנות לדוברות החברה.

צילומים מהשטח יופצו לכלי התקשורת.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מבזקים :
*   כלל ביטוח תהפוך לבעלת עניין בחברת...
*   ראש לשכת עורכי הדין עו'ד אבי חימי...
*   אביבית לוי - נעים (46) מונתה כמנהלת מכירות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים