מצדיעים לרופאי בי'ח 'כרמל'.מאות פרחי שוקולד צבעוניים ומתוקים חילקה הנהלת בית החולים.כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל

היה זה לרגל 'יום הרופא' שחל השבוע. מנהל 'כרמל' ד'ר אבי גולדברג וסגניו ד'ר שני ברוש, ד'"ר בני רביב יחד עם מנהלת מערך האיכות ד'ר תמר עציוני עברו בין מחלקות ומכוני בית החולים ואמרו תודה אישית לרופאים ולרופאות יחד עם פרח מתוק וברכה אישית חמה

פורסם ב: 15/02/2021 12:54

מנהל בי'ח 'כרמל' ד'ר אבי גולדברג עם צוות קורונה. צילום: אלי דדון
למעלה מ-500 רופאים ורופאות עובדים ב'כרמל' והם מהווים את עמוד התווך האיכותי של ביה'ח. עובדים שם עשרות פרופסורים במינויים אקדמים בכירים, 65 סטז'רים ו-240 מתמחים הנותנים את הגב החזק למחלקות ולמטופלים.

אהובה טל מנהלת הסיעוד יחד עם עשרות אחיות בכל מחלקות בית החולים אמרו תודה מיוחדת לרופאים ולקולגות במחלקות. בכל מחלקה בחרו האחיות את השי והמתנה המיוחדת והעניקו אותם לרופאי המחלקה. האחיות בחדר המיון בניהולה של דניאלה בן נחום מנהלת הסיעוד במלר'ד העניקו לכל רופא במחלקה כרטיסיית קפה מפנקת כדי שיוכלו להירגע בסוף יום עבודה עמוס בחדר המיון, במחלקות השונות קנו האחיות ממתקים וחבילות שי מיוחדות ואמרו תודה כל מחלקה בדרכה לרופאי המחלקה ביום הרופא.

ד'ר אריה ביטרמן יו'ר ועד הרופאים ב'כרמל' ויו'ר ועד רופאי בתי החולים בכללית ברך: 'אתם, רופאי 'כרמל' הנמצאים בחזית המלחמה בקורונה, כולנו גאים בכם, מעריכים אתכם ואומרים לכם תודה. היום אנו מציינים בפעם השלישית את יום הרופא הישראלי. יום חגיגי בו כולנו מצדיעים לרופאים ולרופאות בישראל ובכרמל שעמלים יום יום למען הבריאות תושבי חיפה והצפון. לרגל יום זה, אנו ב'כרמל' וב'כללית' רוצים לומר תודה לכל הרופאים שלנו. תודה על הדאגה, על האכפתיות, על הטיפול המסור, על המאמץ וההשקעה, על הסבלנות ועל המקצועיות.
הרופאים והרופאות שלנו בכרמל הם חוד החנית והלוחמים בחזית מול נגיף הקורונה.

אנו אומרים תודה לרופאים המסורים שלנו על הטיפול המקצועי ללא פשרות, על הזמן שכל אחד ואחת מהם מקדיש למטופלים שלנו על מנת להעניק להם את הטיפול המסור ביותר, והנכון ביתר עבור צרכיהם האישיים'.

מנהל בית החולים ד'ר אבי גולדברג בירך במילים חמות: 'יום הרופא השנה שונה מיום הרופא אותו הכרנו בשנים האחרונות. מגפת הקורונה שבה וחידדה מהי משמעותה של רפואה, מהי משמעותו של צוות רפואי ובוודאי מהי חשיבותו של המקצוע הרפואי כמוביל, מעצב ומנהיג התמודדות רפואית כדוגמת המגיפה עימה אנו מתמודדים מזה כשנה.

אנו נכנסים היום לעידן של רפואה היברידית, רפואה מתקדמת ורפואה ממוחשבת, כולם כלים חדשניים כדי לאפשר לנו טיפול מהיר ואיכותי יותר לחולים שלנו. אבל כל הכלים הטכנולוגים לא יכולים להחליף את האנושיות ומגע ידו של הרופא. עם כל החדשנות והטכנולוגיה אין תחליף לשיקול הדעת של הרופא ולאמפטיה שהוא מעניק למטופליו. המציאות כיום אינה רק מציאות של מגיפה. אתם מתמודדים כל אחת ואחד מכם יום-יום, שעה-שעה, עם מגוון אדיר של בעיות רפואיות מורכבות, אשר מחייבות אתכם להיות חדים, עירניים, מקצועיים ומעל הכל מלאי חמלה ואנושיות, כפי שמתחייב ממי שמטפל ביקר מכל - באדם.

ביום הרופאה והרופא, אני מבקש לברך אתכם, ולהודות לכם מראשון הרופאים, שזה עתה נכנסו בשערינו, ועד לאחרון הפרופסורים הנכבדים. אתם הכוח המניע ואתם אלו המחזירים לאדם ברגעיו הקשים את כבודו, מצב רוחו, אמונתו ואת חיוכו. אני גאה בכם ואומר לכם תודה, בשמי ובשם מאות ואלפי המטופלים החבים לכם את חייהם היום ביום הרופא, ובכל יום ויום לאורך כל השנה, המשיכו כך'.
ד'ר בני רביב בחדר ניתוח. צילום: אלי דדון

ד'ר תמר עציוני במיון ילדים. צילום: אלי דדון

עם ד'ר חלבי מנהל מחלקת מיון (מלר'ד) ורופאי חדר המיון.צילום: אלי דדון

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   השבוע ב'כללית' בחיפה והגליל המערבי...
*   המנהלת האדמיניסטרטיבית של בי'ח 'מזור'...
*   ח'כ יואל רזבוזוב היה ראשון המבקרים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים