מהפכת שירות הלקוחות בחברת החשמל: סניף פיזי עם נציגים מרחוק. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות חברת החשמל, יוסי וייס

חברת החשמל יזמה פתרון חדשני לאוכלוסייה אשר אין לה אלטרנטיבה לקבלת שירות בערוצים דיגיטליים ומשיקה בימים אלו עמדת שירות משולבת שתשמש כפיילוט לשירות הלקוחות החדשני. מנכ'ל חברת החשמל עופר בלוך על השירות הייחודי והחדשני שייפתח בעיר נהריה ב-17.2.21

פורסם ב: 11/02/2021 09:50

עופר בלוך מנכwל חברת החשמל. צילום: דוברות חברת החשמל
חברת החשמל משיקה פיילוט לשירות לקוחות חדש ומתקדם המספק פתרון יצירתי ללקוחות המתקשים לקבל שירות דרך האינטרנט, וצריכים ליווי והדרכה מעובדי החברה להשלמת תהליכים ולקבלת מידע, ואין להם אלטרנטיבה). עמדת השירות המשולבת, היא סניף פיזי שממוקם בנהריה והפעולות מתבצעות בו במימד הפיזי, אך האיוש שלו הוא מרחוק באמצעות נציגים אנושיים בווידאו צ'ט. השירותים מאפשרים לנציג האנושי, אף שהוא מרוחק, ללוות את הלקוח מקבל השירות באמצעות שליטה מרחוק.

מדובר בשירות חדשני הנשען על פיתוחים טכנולוגים לתקשורת ישירה עם הלקוחות, ומתאים גם לתקופה שבה אנו חיים כיום, בה אנחנו מעדיפים להתרחק מהתקהלויות ועמידה בתורים, אך עדיין צריכים לקבל שירות אישי מפקיד שנוכל לתקשר עמו.

תפיסת שירות ייחודית וחדשנית זו משלבת בין דיגיטלי לאישי תוך גיוס ההתפתחות הטכנולוגית ליצירת קשר ישיר בין הלקוח לבין נציג השירות. כמו כן, השירות יינתן במגוון שפות על מנת לפנות לכלל האוכלוסייה.

חברת החשמל בשיתוף עם חברת בלמוט המתמחה במתן פתרונות שרות עצמי המשלבות מענים טכנולוגים בעולם המיכון הבנקאי, פיתחה מערכת חדשנית המאפשרת להנגיש את השירותים הדיגיטליים לאותן אוכלוסיות א- דיגיטליות וכך למעשה מביאה את הבשורה הטכנולוגית למוסדות והארגונים אשר חרטו על דגלם מתן מענה דיגיטלי לכול רובדי האוכלוסייה, ללא הבדל השכלה, הכנסה, גיל, או שפה.

החידוש הטכנולוגי כולל התאמה לפעולה במודל ההיברידי בעזרת ציוד קצה מתאים ומגוון להפעלת התהליכים מרחוק, שימוש במערכות מחשוב מותאמות בהיבטי אבטחת מידע ותמיכה בתהליכים הנדרשים, מנגנון החתמה על צ'קים, יכולת סריקת ברקוד, תעודות זיהוי, מסמכים ואפשרות להפקדתם, מגוון שירותי קופה, קבלת מזומנים כתשלום עם אפשרות חרטה, שילוב מערכת ל-"זימון תור דיגיטלי" ושילוב "סקר משוב דיגיטלי" , אפליקציה נוחה ומונגשת המותקנת על טאבלטים בסניף ההיברידי ובאמצעותה הלקוחות מביעים דעתם על השרות החדש, מה לשמר ומה לשפר.

עופר בלוך מנכ'ל חברת החשמל: 'מדובר בתפיסת שירות ייחודית וחדשנית, כחלק מחווית הלקוחות שאנו מקדמים, המשלבת באופן המיטבי בין הדיגיטלי לאישי. רעיון עמדת השירות המשולבת התפתח בזכות ההקשבה של חברת החשמל לצרכים של הלקוחות לקבלת שירות אישי לאחר סגירת מרכזי קבלת הקהל, מה שהאיץ את חברת החשמל ליזום פתרון חדשני המספק מענה לכל לקוחותיה, ובמיוחד הלקוחות הזקוקים לליווי בעולם השירותים הדיגיטליים'.

העמדה הראשונה, בעיר נהריה תחל לפעול ב 17.2.21. העמדה פותחה בשיתוף עם חברת 'בלמוט'.
צילום: יוסי וייס

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מבזקים :
*   כלל ביטוח תהפוך לבעלת עניין בחברת...
*   ראש לשכת עורכי הדין עו'ד אבי חימי...
*   אביבית לוי - נעים (46) מונתה כמנהלת מכירות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים