דן זיסקינד מונה לדירקטור בשותפות המו"פInfinity Medical (IMED) הנסחרת בבורסה ופועלת לקידום טכנולוגיות ישראליות לשוק הסיני

דן זיסקינד, CFO ולשעבר דירקטור בחברת 'טבע' , מונה לדירקטור בשותפות המו"פ (Infinity Medical (IMED להשקעה בחברות בתחום הרפואה הדיגיטלית והפצת הטכנולוגיות שלהן בסין

פורסם ב: 04/02/2021 12:26

דן זיסקינד. צילום: אלכס כץ
דן זיסקינד שימש CFO ודירקטור בחברת טבע למשך 31 שנה והוביל את החברה להישגים משמעותיים ונדירים. בנוסף, שימש כדירקטור בארגונים גדולים ומוכרים, ביניהם: החברה לישראל, מגדל חברה לביטוח, הבנק הבינלאומי הראשון, הדסה, סינרון ורבים נוספים. זיסקינד בעל ניסיון עשיר בשוק ההון הישראלי והאמריקאי.

הצוות המוביל בשותפות המחקר ופיתוח (Infinity Medical (IMED כולל את אמיר גל-אור, משקיע ותיק עם ניסיון של כ-25 שנה בזירת ההון סיכון בישראל, בהונג קונג, ובסין, שהקים 4 קרנות הון סיכון בישראל, ו-23 קרנות בסין. ד"ר לרפואת ילדים, יובל בלוך, מומחה בניהול מערכות בריאות, בעברו שימש כסגן מנהל הדסה עין כרם, ניהל שני מרכזים רפואיים של אסותא, וכיהן בהנהלת אסותא מרכזים, בשלוש השנים האחרונות הוביל הקמה של שני מרכזים רפואיים בסין.

דן זיסקינד נכנס לתפקידו כדירקטור לצד חברי הדירקטוריון המנוסים והמוכרים בשותפות: ליאון רקנאטי מגלנרוק, פרופ' רבקה כרמי, עינב אדיב-ברר, ושוקי אברמוביץ' שכיהן בתפקידי ניהול בכירים בכלל ביטוח ופיננסים ופעיל בשוק ההון הישראלי במשך שלושים השנים האחרונות.

ד'ר יובל בלוך מנכ'ל שותפות המו"פ (Infinity Medical (IMED, אמר: "אני מברך על הצטרפותו של דן זיסקינד לדירקטוריון של אינפיניטי מדיקל. דן מביא איתו ניסיון עשיר של עשרות שנים בעולמות הרפואה, הביוטק ושוק ההון והוא חתום על אחת ההצלחות הישראליות הגדולות בנאסדק. הערך המוסף שלו הוא עצום הן לתהליכי קבלת ההחלטות של השותפות והן לחברות המטרה שייהנו מליווי של אחד מהאנשים המנוסים במשק הישראלי בתחום המדיקל.

דן זיסקינד: 'קרן המו"פ הפכה למעניינת בעקבות הוצאת תקנות חדשות של הבורסה ושל רשות החדשנות אשר מעודדות משקיעים מוסדיים להפנות יותר משאבים להייטק, והיא מנגישה לציבור הרחב את ההשקעה בחברות הייטק באמצעות נייר סחיר ונזיל. הצטרפותי לאינפיניטי מדיקל מהווה עבורי את השילוב האופטימלי של ההזדמנויות שנפתחו ונטייתי הטבעית למיזמי Health Care עם הצוות המיוחד המוביל את השותפות והקשר הכה חשוב וייחודי לסין'.

הנהלת שותפות המו"פ (Infinity Medical (IMED פתחה בתחילת השנה את יום המסחר בבורסה לני"ע, לרגל רישומה בבורסה בתל אביב. השותפות עוסקת בתחום הרפואה הדיגיטלית, בדגש על טכנולוגיות מתקדמות ובריאות דיגיטלית. עם השלמת ההנפקה, השותפות כבר השקיעה כ-30% מהסכום שגייסה בחברת Genoox העוסקת בפיתוח, שיווק והפצה של מערכת בינה מלאכותית מבוססת ענן לניתוח וניהול חכם ומהיר של בדיקות גנטיות, ובחברת BioBeat, אחת מהחברות המובילות בתחום המכשור הרפואי הלביש אשר עוסקת בפיתוח, שיווק והפצה של מכשור לביש לניטור רציף בזמן אמת של 16 פרמטרים רפואיים והעברת המידע באופן אוטומטי למערכת בינה מלאכותית רפואית בענן.

מרגע הקמתה, שותפות המו"פ חתמה על שיתוף פעולה עם שתי ענקיות סיניות לקידום והפצת הטכנולוגיות של חברות הפרוטפוליו הישראליות בהן שותפות המו"פ משקיעה, בסין. חברת האינטרנט Strait Innovation העוסקת בתכנון בתי חולים דיגיטליים, מגלגלת מחזור מכירות שנתי של מיליוני דולרים ובעלת רשת הפצה נרחבת בסין, חברת GuoJian Capital מקבוצתSinopharm Group שפיתחה את החיסון הסיני למגפת הקורונה, מנהלת השקעות בסכום של 130 מיליארד יואן והיא המפיצה הרפואית הגדולה ביותר בסין.

בימים אלו (Infinity Medical (IMED נמצאת במגעים עם חברות ישראליות מתחום הרפואה הדיגיטלית לבחינת השקעה וקידום הטכנולוגיות שלהן מעבר לגבולות ישראל.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   חברת הביטוח 'ליברה' חוגגת יום הולדת...
*   אחראי הרווחה רצה להפתיע את עובדי החברה...
*   דבורה שרר תנהל את מערך התקשורת דוברות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים