פול מארינה יליד חיפה מתגורר בשנה האחרונה בניו זילנד, שם הוא רץ ומרגיש כאילו ביצע זאת ב...חיפה. הכיצד? כתבה: רונית קיטאי

חצי מרתון חיפה המושך אליו מדי שנה אלפי משתתפים מהארץ והעולם יתקיים השנה בין התאריכים 26-27.02.2021 (שישי-שבת), במתכונת דיגיטלית שתאפשר להשתתף במרוץ בכל מקום על פני כדור הארץ.כך זה פועל בצורה דיגיטלית בעידן הקורונה

פורסם ב: 02/02/2021 13:39

צילום: אלבום פרטי
לפני עשר שנים החל פול מארינה לרוץ בחצי מרתון חיפה. כאמור בשנה האחרונה הוא מתגורר בניו זילנד, אך המתכונת הדיגיטלית שהותאמה לימות הקורונה, תאפשר לו לרוץ בניו זילנד ולהרגיש בחיפה. כך יוכלו המשתתפים לבחור לרוץ לבד או בקפסולות (על פי הנחיות הממשלה) בכל מסלול בו יבחרו בטבע, בעיר או בחופי הים בחיפה, בארץ או בעולם.

בין הספורטאים שכבר הודיעו על השתתפותם במרוץ נמצא גם פול מארינה בן ה-36 אשר לדבריו 'נדבק' באהבה לספורט מאביו אשר לימד אותו שחייה בגיל צעיר.

את מסע הריצה שלו החל פול לפני כעשר שנים, לאחר שנפצע במהלך רכיבה על אופניים עבר להתאמן על מכשיר ריצה בחדר כושר ומשם הדרך למסלולים פתוחים ולמירוץ חיפה, שהתקיים באותם ימים על רכס הכרמל, הדרך הייתה קצרה.מאז אותו מירוץ ראשון, לא הפסיק פול לרוץ ולהשתתף בעשרות מרוצים, ביניהם: אליפות אירופה בריצת הרים, אליפות ישראל בריצת הרים בה זכה במקום השני ומירוץ הלילה של חיפה בו זכה במקום הראשון בקבוצת בני גילו.


https://haifahalfmarathon.gold-fish.co.il/

ניתן לבחור שם באחד מבין המקצים הבאים: 21 ק'מ - חצי מרתון. 15 ק'מ. 10 ק'מ. 5 ק'מ ו - 2.5 ק'מ.

בפנייתו למנהל רשות הספורט בעיריית חיפה כתב: 'אשמח להשתתף בחצי מרתון חיפה כאן בניו זילנד ולהרגיש כמו בבית'.

ביום המירוץ יתחברו הרצים לאפליקצייה, שעם הפעלתה יזוהו על פי הרישום המוקדם ותחל מדידת המרחק והזמן אותו הם עוברים במסלולים בהם יבחרו לעבור בכל מקום על פני כדור הארץ.

(רוני גרוסמן)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש הגיעה בצהריים...
*   70 רכזי תנועות נוער בחיפה למדו להציל...
*   כנס מועצות התלמידים והנוער השנתי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים