המרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין בחר את העובדים המצטיינים לשנת 2020. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות המרכז הרפואי לוינשטיין

מי זכתה בפרס מנכ'ל 'כללית' ומיהם מקבלי פרס מנהל המרכז הרפואי?

פורסם ב: 26/01/2021 16:00

ד'ר ירון ואטס. צילום: דוברות המרכז הרפואי השיקומי לוינשטיין
בפרס מנכ'ל 'כללית' זכתה אילנה אור , אחות מרכזת תחום מניעת זיהומים בהנהלת הסיעוד, ובפרס מנהל המרכז הרפואי: יהודית חזיזה ראש צוות, המכון להערכה תפקודית,נור ל דין ג'יוסי כוח עזר במחלקה לטיפול נמרץ ולשיקום הכרה, וד'ר ירון ואטס רופא מתמחה ברפואה פיזיקלית ושיקום

ועדת המצוינות של בית החולים המורכבת מחברי הנהלת בית החולים, יו'ר ועד העובדים ויו'ר ועד הרופאים, בחרה גם השנה מבין כלל העובדים המועמדים את הראויים ביותר לקבלת פרס מנכ'ל הכללית ופרסי מנהל המרכז הרפואי לוינשטיין.

אומרת תמר לוי מנהלת משאבי אנוש: 'העובדים הזוכים נבחרו מבין 14 מועמדים שעמדו בקריטריונים ונידונו בוועדה. הבחירה מבוססת על הצטיינות לאורך זמן במסגרת התפקיד ובמסגרת הפעילות כולה במרכז הרפואי. כמו כן גם השנה המשכנו בקטגוריה לבחירת רופא/ה מתמחה מצטיין/ת שכללה שלושה מועמדים'.

ד'ר חגי אמיר מנהל המרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין: 'אנו מוקירים את כל העובדים שלנו ובמיוחד את המצטיינים בין המצטיינים, ומאחלים להם הצלחה רבה והמשך עבודה פורייה ומהנה אצלנו'.

ואלה הזוכים בפרס "העובד המצטיין" לשנת 2020:

זוכת פרס מנכ"ל הכללית היא אילנה אור, אחות מרכזת מניעת זיהומים, העובדת בלוינשטיין וב'כללית' מזה 39 שנה. מה הים אומרים אליה?

'אילנה איכפתית, עובדת עם כל הלב והנשמה ונתפסת על ידי כלל הסקטורים במרכז הרפואי כדמות בעלת סמכות מקצועית וידע נרחב בתחומה. מפרוץ מגיפת הקורונה לחיינו אילנה מנהלת חקירות אפידמיולוגיות בקרב העובדים, המטופלים ובני המשפחות וכן מקיימת הדרכות 24/7 לצוותים הרפואיים. אילנה זמינה לאורך כל שעות היממה, גם לשיחות מהמעבדה באמצע הלילה, בסופי שבוע ובחגים ותמיד משיבה בנועם הליכות, בצורה אדיבה, מקצועית ומרגיעה. אילנה קיבלה את פרס המנכ"ל על המעורבות והאיכפתיות שלה בצורה יוצאת דופן'.

זוכי פרס מנהל המרכז הרפואי

יהודית חזיזה, ראש צוות, מכון להערכה תפקודית, עובדת בלוינשטיין ובכללית 42 שנה.יהודית עובדת במכון להערכה תפקודית במשך שנים רבות ועושה זאת באיכפתיות ובדאגה רבה למטופלים, לעובדים ולרופאים. יהודית עושה הכול על מנת לתת שירות מקסימלי למוסד לביטוח לאומי ודואגת לאווירה טובה ונעימה במכון. היא נותנת את כל כולה בעבודתה ומשקיעה זמן רב בהעברת הידע הרב שלה לשאר עובדות המכון.

נור אל דין ג'יוסי, כוח עזר, המחלקה לטיפול נמרץ ולשיקום הכרה, עובד בלוינשטיין וב'כללית' מזה 17 שנים.

נור בעל יחסי אנוש טובים ותורם רבות לאווירה נעימה במחלקה. הוא נרתם תמיד לעזרה לחבריו לעבודה, קפדן ונעים הליכות, בעל מסירות גבוהה והקפדה על איכות הטיפול במטופלים. נור ניחן ביכולת מתן שירות יוצאת דופן, הוא אינו מפספס דבר בטיפול ואף עושה מעל ומעבר.

ד'ר ירון ואטס, רופא מתמחה ברפואה פיזיקלית ושיקום, מתחיל את שנתו השלישית בלוינשטיין.

ד'ר ירון ואטס מבצע את הנדרש ממנו בצורה אחראית, מעמיקה ומקיפה. הוא מנהל את ההרצאות ושעות ההעשרה לרופאים ("אקדמיה בפיג'מה") ומוביל את לוינשטיין במיזם לקידום אורח חיים בריא בקרב המטופלים, בני המשפחות והצוות הרפואי. ד"ר ואטס תמיד אמפתי, אוהד ורגיש לצרכי המטופלים ובני משפחותיהם, אהוב מאוד על ידי הצוותים השונים ועובד עם כולם בצורה מכבדת ומשתפת.
נור אל דין גיוסי. צילום: דוברות המרכז הרפואי השיקומי לוינשטיין

אילנה אור. צילום: דוברות המרכז הרפואי השיקומי לוינשטיין

יהודית חזיזה. צילום: דוברות המרכז הרפואי השיקומי לוינשטיין

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   פרוייקט מיוחד ליום הזכרון לחללי מערכות...
*   זהירות נחש! עם העלייה בטמפרטורות ותחילת...
*   פרופ' עודד נחליאלי, מומחה בעל שם עולמי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים