המועצה להשכלה גבוהה העניקה הסמכת קבע לבית הספר למשפטים של המכללה האקדמית צפת. צילום: אלבום פרטי

המכללה האקדמית צפת זוכה זה מכבר להערכה ולשם דבר של מצויינות והישגיות, בהם הסטודנטים נמצאים בראש מעייניהם של המרצים. ראש בית הספר למשפטים במכללה האקדמית צפת פרופ׳ מוחמד ותד, בירך על ההישג את חברי הסגל האקדמי והמנהלי ואת הסטודנטים

פורסם ב: 26/01/2021 10:23

פרופ' מוחמד ותד דיקן בית הספר למשפטים במכללה האקדמית צפת. צילום: אלבום פרטי
הסמכת הקבע מעניקה לבית הספר למשפטים את האפשרות להגיש תוכניות לתואר שני ופתיחת מסלולים.הדברים מצטרפים לאישורה של המועצה להשכלה גבוהה במהלך השבוע האחרון את פתיחתו של מסלול חדש וייחודי במכללה האקדמית צפת ללימודי תחום הבריאות הדיגיטלית, שיפעל במסגרת החוג למערכות מידע ניהוליות, כבר החל משנת הלימודים הקרובה, תשפ'ב.

יצוין כי מרבית החוגים במכללה האקדמית צפת הם בעלי הסמכת קבע מאת המועצה להשכלה גבוהה. בין החוגים הפועלים במכללה ולהם הסמכת קבע, מצויים: החוג למערכות מידע ניהוליות, החוג לעבודה סוציאלית, על מסלולי הלימודים במסגרתו: תואר ראשון בעבודה סוציאלית והסבה ללימודי תואר ראשון בעבודה סוציאלית, החוג לספרות, אומנות ומוסיקה, החוג לפיזיותרפיה, החוג ללימודים רב תחומיים, החוג למדעי ההתנהגות על מסלולי הלימוד במסגרתו: לימודי בוקר ולימודי ערב, ולימודי התואר הראשון בחוג לסיעוד.

אומר פרופ' מוחמד ותד: 'הישג אדיר זה לא יכול היה להתגשם אלמלא הירתמותם הבלתי מסויגת של חברי הסגל האקדמי והמנהלי והסטודנטים הלומדים בבית הספר להשגת המטרה. זוהי תוצאה טבעית של עבודת צוות, בהרמוניה מופתית, של הנהלת וסגל בית הספר למשפטים, יחד עם הנהלת המכללה, בהתאם לאמות מקצועיות וברמה הגבוהה ביותר, על בסיס מסד מוצק של קבלת החלטות שקולות ואחראיות. מדובר ברגע היסטורי ומכונן בתולדות בית הספר למשפטים, המעיד כמאה עדים דמי על ההתפתחות האקדמית והניהולית של בית הספר, המאפשר לו לקבוע לעצמו יעדים אקדמיים גבוהים יותר'.

פרופ' רביע ח'לאילה, סגן הנשיא לעניינים אקדמיים אמר בהתייחסו לנושא :'מדובר בהישג חשוב לבית ספר למשפטים, למכללה ולכל מערכת המשפט בישראל. בית הספר למשפטים מצטרף בכך לשבעת החוגים שכבר זכו להסמכת קבע מהמועצה להשכלה גבוהה, אך הישג זה מסמל יותר מכל את התפתחותה האקדמית של המכללה כמוסד אקדמי איכותי ובעל מוניטין בזירה הארצית והבינלאומית. אני מברך את הסגל האקדמי המיוחד של בית הספר למשפטים, את הסטודנטים והבוגרים של בית הספר, את סגנית ראש הבית הספר ד'ר יעל עפרון, ואת ראש בית הספר למשפטים, פרופ' מוחמד ותד, על הובלתו המופתית, שהביאה להישג משמעותי זה'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מבזקים :
*   הישג ענק במאבק נגד ה-BDS: בן & ג'ריס ישראל...
*   ח'כ לימור מגן תלם העלתה הצעת חוק ליווי...
*   יקיר העיר חיפה א.ב יהושע הלך הבוקר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים