מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן מדווח על ירידה משמעותית של 23% במספר חולי קורונה המאושפזים בבית החולים. כתבה: רונית קיטאי

לדברי ד'ר אוהד הוכמן: 'יש גם ירידה של 15% במספר הנדבקים והמבודדים מקרב הצוותים הרפואיים והעובדים בבית החולים

פורסם ב: 24/01/2021 14:22

מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן. צילום: מיכה בריקמן
מוסיף מנכ'ל בי'ח 'בני ציון': 'להערכתנו, הנתונים המעודדים על ירידה משמעותית במספר המאושפזים במחלקות הקורונה וגם בקרב הצוותים הרפואיים ועובדי ביה"ח, נובעים גם בזכות החלטתנו ביום ראשון בשבוע שעבר, החלטה שהיא בתוקף עד עתה לאסור - מתוך דאגה למטופלים, לצוותים הרפואיים ולעובדי ביה"ח - על כניסת מבקרים לביה"ח והיא מותרת גם כעת רק במקרים חריגים ובהם: הורה מלווה לילד, ליווי יולדת, פרידה מבן משפחה במצב סופני ומטפל סיעודי קבוע'.

כזכור ביום ראשון שעבר, החליטה הנהלת המרכז הרפואי לאסור כניסת מבקרים לבית החולים לנוכח עלייה מדאיגה בנתוני התחלואה והמספר הרב של חולים המאושפזים -77 במחלקות הקורונה. בארבעת מחלקות הקורונה מאושפזים כעת 59 חולים, מתוכם 34 במצב קשה (12 נתמכי הנשמה ומונשמים) ו-22 במצב בינוני.

התחסנו נגד וירוס הקורונה מקרב הצוותים הרפואיים ועובדי ביה"ח למעלה מ-80% עד עתה ויותר מ-90% שהתחסנו נגד שפעת, מהווים תרומה משמעותית ביותר ואף מכרעת למיצובו של בית חולים כבטוח, מסייעים וימשיכו לסייע בהפחתה במספר הנדבקים בקרב מאושפזים ועובדים בביה"ח".

מהמרכז הרפואי בני ציון נמסר כי הערכת מצב מבוצעת מדי יום ובהתאם לרמת התחלואה, יוחלט אם ומתי לבטל את האיסור על כניסת מבקרים לביה"ח וגם אם להרחיב את הפעילות האלקטיבית לנוכח ההגבלה המשמעותית כיום של פעילות זו בביה'ח.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   פרוייקט מיוחד ליום הזכרון לחללי מערכות...
*   זהירות נחש! עם העלייה בטמפרטורות ותחילת...
*   פרופ' עודד נחליאלי, מומחה בעל שם עולמי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים