קרם הלחות Skin Active מבית BIOFOR מכונה ה'רולס רויס' של הקרמים. כתבה: רונית קיטאי. צילום: ישראל כהן

הסיבה לכך ש-Skin Active זכה לכינוי זה הוא לא רק בגלל שזה המוצר היקר ביותר שלהם אלא בגלל איכותו. הקרם הזה ממש אוגר לחות ולעור שסובל מיובש ובמיוחד בעונה זו של השנה, זו ממש הצלה

פורסם ב: 21/01/2021 15:32

ביופור, סקין אקטיב לייט, 320 ש'ח. צילום: ישראל כהן
אז נכון שבבסיס שלו סקין אקטיב הוא קרם לחות אך להבדיל ממוצרים אחרים מוצר זה מצטיין בריכוז גבוה של מרכיבי לחות שמשתחררים בהדרגה לעור ונותנים שעות לחות ארוכות לאורך היום.

לכל מי שסובלת (או סובל) מעור יבש, זו ממש מתנה לזכות לבוסט של לחות כפי שיש בסקין אקטיב. יש עור שהוא יבש מטבעו ויש שהופך לכזה בשל פגעי מזל האויר או בשל טיפולי יופי אגרסיביים כולל מוצרים מקלפים ביתיים.

קוסמטיקאית יודעת לאבחן את המצבים האלה ולתת פתרון אינטנסיבי יותר. אז מהם המרכיבים הפעילים הנוספים בסקין אקטיב? יש בו סנטלה (צמח מרפא המעודד יצור קולגן בעור), דונליאלה (אצה כתומה המכילה ריכוז גבוה של בטא קרוטן, מרכיב משקם עור), פפטיד פעיל שממצק את העור.

המיוחד בו, שלמרות שהוא תומך מצוין בעור המיובש וגם היבש, המרקם שלו הוא קליל, קטיפתי ונעים.הוא נותן לעור תחושה של ריכוך, הזנה ולחות ברמה גבוהה. בעונה היבשה,אפילו בעלי עור שמן קונים אותו כי גם העור שלהם הופך לפתע ליבש.

למרות מחירו הגבוה (גבוה יחסית ל'ביופור' שהמחירים שלהם נוחים לכל כיס), הלקוחות מתמכרות אליו.
האריזה הגדולה שלו נוחה והמוצר נארז כולו ללא מגע יד, כמו כל המוצרים של ביופור. יש לו מראה של צנצנת אבל לא ניתן להכניס את היד. זו אריזה חכמה. לוחצים בצד והקרם יוצא בכמות קטנה ממרכז הצנצנת. המחיר: 320 ש'ח אפשר
להשיג אצל הקוסמטיקאיות הנבחרות.

לאיתור קוסמטיקאית:

www.getbeauty.co.il
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   מסיכות בד לפנים- Visage d’une rose מבית 'מור...
*   עוגת השמרים קראנץ' בטעם שוקולד של...
*   ערכת הארה Kit la lumière מבית 'מור ממן...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים