ב'מאוחדת' לא מוותרים על אף מרותק בית ועבור אוכלוסיה זאת הם פתחו במבצע לוגיסטי מורכב לחיסון. כתבה: רונית קיטאי. צילום: מוחמד עלי

כמאל, בן 66 מחיפה, המרותק למיטה זה מספר שנים לאחר שעבר אירוע מוחי, היה בין המטופלים הראשונים שחוסנו אתמול נגד נגיף הקורונה במרפאת בית 'מאי' (ע'ש קולנוע 'מאי' שעל חורבותיו נבנה הבניין של 'מאוחדת' בחיפה. ר.ק.)

פורסם ב: 19/01/2021 14:11

כאמל ומוחמד בכניסה למוקד החיסונים של מאוחדת בבית 'מאי' .צילום: מוחמד עלי
מוחמד, בנו והמטפל העיקרי של כמאל, שליווה אותו לקבלת החיסון, סיפר בהתרגשות: 'זה מחמם את הלב לראות איך ב'מאוחדת' דואגים לאבא, מתאמצים להביא אותו מהבית ולאפשר גם לו להתחסן. ללא המבצע הייחודי שפתחו ב'מאוחדת', לראשונה בין כל הקופות, אבא לא היה זוכה לחיסון. האכפתיות שלהם היא באמת משהו'.

במסגרת הפעילות חוסן גם מוחמד הנמצא עם כמאל 24/7, וכבר במעמד מתן החיסון נקבע לאב ולבן מועד לקבלת המנה השנייה.

אומר אלי מזרחי מנהל מחוז צפון של 'מאוחדת' : 'ב'מאוחדת' אנחנו לא מוכנים לוותר על אף מרותק בית.אין צורך להמתין למענה במוקד הטלפוני וניתן להזמין תור לחיסון בכל שעה דרך האפליקציה או באתר

www.meuhedet.co.il


במסגרת המבצע הלוגיסטי המורכב 'כתף למרותקי בית' שמנהלים במחוז מוחמד עבד אלרחמן, מנהל אגף לקוחות והאחות המחוזית סיואר קסיס, נערכו כל מרחבי המחוז והיחידות לטיפול בית של 'מאוחדת', למלאכת הקודש.
עשרות אמבולנסים יצאו מאז אתמול (יום שני, 18.1.21) אל המרותקים לביתם, הביאו אותם . היו אנשים על כיסא גלגלים וגם כאלה שהיו על גבי אלונקה והם הובאו ישירות אל מוקדי החיסון של 'מאוחדת'.

לאחר שצוותי המוקדים ווידאו שהמחוסנים לא פיתחו תופעות לוואי כלשהן, הם הוחזרו ברגישות ובליווי רפואי צמוד חזרה לבתיהם. והמחזה המרגש שאנשי הצוות של 'מאוחדת' היו עדים לו בבית 'מאי' בחיפה, חוזר על עצמו מאז תחילת המבצע פעמים רבות בכמעט כל אחד מ- 70 מרכזי החיסון שפרסה מאוחדת בכל רחבי הארץ.

'כל מי שהיה מעורב בפעילות המיוחדת, עשה מעל ומעבר ונתן את הנשמה. זאת המחוייבות שלנו' אומרת סיואר קסיס, האחות המחוזית של 'מאוחדת' בצפון ומציינת בסיפוק: 'התוצאה מדהימה: כבר הלילה השלימה 'מאוחדת' את חיסונם של למעלה מ-56% ממרותקי הבית מקרב לקוחותינו ברחבי הארץ'.

ומנהל אגף לקוחות המחוזי, מוחמד עבד אלרחמן מוסיף:'ולא נפסיק את המאמץ המיוחד הזה, עד שנצליח לתת מענה לכל מי שניתן לנייד למוקדי החיסון שלנו. גם אם זה ייקח עוד שבועיים'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   פרוייקט מיוחד ליום הזכרון לחללי מערכות...
*   זהירות נחש! עם העלייה בטמפרטורות ותחילת...
*   פרופ' עודד נחליאלי, מומחה בעל שם עולמי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים