תמונתו של הצלם מרום בן-אריה זכתה במקום הראשון בתחרות הצילומים של חיפה לשנת 2020 - HaifaPic

במקום השני נבחרה תמונתה של דוניא אבו סאלח ובמקום השלישי התמונה של בני הזוג מרגריטה ופבל פרסליאק

פורסם ב: 17/01/2021 14:52

את התמונה צילם בן-אריה, צלם אגודת 'שייטי כרמל' ב-1 במאי 2020 במהלך משט ההצעדה לצוותים הרפואיים במאבקם בנגיף הקורונה, שנערך מול המרכז הרפואי רמב'ם.

בתחרות הצילומים שיזם אגף הדוברות של עיריית חיפה, בשיתוף 'העמותה לפיתוח תיירות חיפה', לסיכום השנה שחלפה בתמונות, השתתפו למעלה מ-1,000 תמונות שצולמו בחיפה בשנה האחרונה.

במקום הראשון בתחרות בחר צוות השופטים את תמונתו של צלם אגודת 'שייטי כרמל' מרום בן-אריה, וזיכה אותה בתואר 'התמונה של חיפה' לשנת 2020. הצילום התקיים ב-1 במאי 2020 במהלך משט ההצעדה לצוותים הרפואיים במאבקם בנגיף הקורונה, שנערך מול המרכז הרפואי רמב'ם.

במקום השני נבחרה תמונתה של דוניא אבו סאלח, שצולמה באתר 'סוף העולם' בשכונת כבביר מול השקיעה ובמקום השלישי זכתה התמונה של בני הזוג מרגריטה ופבל פרסליאק (הידועים בשם The Mishpaha), שצולמה בחוף הכרמל, בה הם נראים 'מכוסים' בגלים בעודם ישנים על החול.

בעקבות זכייתם, יוענקו לזוכים בשלושת המקומות הראשונים כרטיסים לסיורים מודרכים מטעם "העמותה לתיירות חיפה". הזוכים במקומות 4 עד 10 – יקבלו אף הם שי, מתנת "העמותה לתיירות חיפה".

מרום בן אריה, הזוכה במקום הראשון בתחרות: 'ביום משט ההוקרה עליתי לגג הבניין של המרכז הרפואי רמב'ם והרמתי רחפן למרחק של 1.5 ק'מ כדי לצלם את המשט. התמונה שיצאה הייתה מאוד מיוחדת, כי היא גם ממחישה את עוצמת המשט שבו השתתפו למעלה מ-100 כלי שייט וגם מעניקה מבט פנורמי על בת גלים שנראית בצילום כחצי אי. אני מאוד שמח על הזכייה ורוצה שוב לומר תודה לצוותים הרפואיים על השנה המורכבת שהם חווים'.

דוניא אבו סאלח שזכתה במקום השני: 'חברתי ואני אוהבות לטייל בטבע ולגלות מקומות חדשים. גילינו את המצפה הזה בסוף העולם שנמצא בפניה של רחוב אלכסנדר ינאי בחיפה. הנוף שם מיוחד בטירוף -ים, שקיעה, אורות של חיפה, נדנדה, רוגע ושלווה. מרוב הקסם שנמצא במקום, תיכננו ישיבה מיוחדת כמו בית קפה עם נוף משגע'.

מרגריטה ופבל פרסליאק שזכו במקום השלישי: 'התמונה צולמה בתחילת קיץ 2020 בחוף הכרמל ממש מיד אחרי הסגר הראשון. בתמונה רצינו לשקף את האהבה שלנו לים ולחופים היפים של חיפה'.

קישור לדף האינסטגרם של עיריית חיפה :

/www.instagram.com/haifacity(גיל מלר)
מקום ראשון

מקום שני

מקום שלישי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   בתי הספר בחיפה ייפתחו בכל שכונות העיר...
*   נמשכת מגמת העלייה במספר חולי הקורונה...
*   לראשונה בחיפה: 100 זריחות ביממה - תערוכת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים