יצא לדרך השלב השני של מבצע החיסונים נגד הקורונה 'נותנים כתף' במרכז הרפואי 'כרמל' מקבוצת 'כללית'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דדון

ראשון להתחסן היה מנהל המרכז הרפואי ד'ר אבי גולדברג, ולאחריו התחסנו חברי ההנהלה הבכירה, צוותי הרפואה והסיעוד

פורסם ב: 12/01/2021 10:53

מנהל המרכז הרפואי כרמל ד'ר אבי גולדברג מקבל חיסון שני . צילום: אלי דדון דובר בי'ח 'כרמל'
סה'כ התחסנו במרכז הרפואי 'כרמל' בגל החיסונים הראשון מעל ל- 6,000 בהם יותר מ 70% מעובדי בית החולים -במתחם החיסונים המיוחד שנפתח ב'כרמל'.

אמר ד'ר אבי גולדברג: 'אני שמח שהגענו לשלב השני בחיסונים וההיענות והשתתפות עובדי בית החולים היא גדולה ומרשימה.במבצע החיסון הראשון נוצלו כל החיסונים ב'כרמל' ולא נזרק אף חיסון יקר'.

אהובה טל מנהלת הסיעוד ומנהלת פרויקט החיסונים בבית החולים ברכה את המתחסנים והודתה לצוות התפעול של מערך החיסונים ולכל האחיות שהתגייסו לחסן את הצוותים. ' יש כאן עבודת צוות וערבות הדדית נהדרת וכך נוכל לנצח את הנגיף'.

ורד כהן מנהלת הסיעוד במחלקת יולדות שקיבלה את החיסון השני התרגשה ואמרה: 'מעולם לא חשבתי שאחכה ואספור את הימים כדי לקבל את המנה השניה לחיסון, אני מקווה ומייחלת לקבל את החיים שהיו לנו בחזרה'.


ד'ר בני ברנפלד מנהל המחלקה האורתופדית הגיע גם הוא למתחם החיסונים לקבל את החיסון השני ואמר: 'החיסון השני הוא בשורה נהדרת לכולנו במיוחד לצוותים הרפואיים שנוכל להמשיך לעבוד ולטפל בלי חשש'.

מנהל 'כרמל' ד'ר גולדברג הודה לכל צוותי הסיעוד העמלים לחסן את צוות בית החולים: 'חשוב לזכור כי התחלואה בקהילה ובבית החולים עולה ואנו נמצאים בשלב קריטי במלחמה כנגד הקורונה.

מחלקות הקורונה שלנו בכרמל מתוחות עד הקצה עם מספרים ותחלואה שלא היתה לנו עד היום. הצוותים שלנו מתמודדים עם 65 חולי קורונה בשלוש מחלקות מלאות וגם היחידה לטיפול נמרץ מלאה עד הקצה עם 20 חולים קשים ו-2 חולים במצב קריטי המחוברים למכשיר האקמו. זאת תקופה קשה המותחת את יכולות בית החולים והצוותים המסורים שלו עד לקצה ומעבר, ועל כך כולנו מודים להם על העבודה הקשה תוך מסירות אין קץ. חובה עלינו להמשיך ולשמור על מסיכה, ריחוק והיגיינה, על פי כללי משרד הבריאות בכדי שכולנו ננצח את נגיף הקורונה בהקדם האפשרי ונוכל לחזור לשגרה'.
ד'ר בני ברנפלד מתחסן. צילום: אלי דדון

ורד כהן ממחלקת יולדות. צילום: אלי דדון

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מינוי יוקרתי למנהל מחלקת כירורגיה...
*   משה עלמני בן 97 לא הרגיש טוב והגיע לרמב'ם...
*   מכשיר החייאה (דפיברילטור) חכם של מ.ד.א...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים