מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן , היה הבוקר ראשון המתחסנים בבית החולים בחיסון השני נגד וירוס הקורונה. כתבה: רונית קיטאי

בבית החולים 'בני ציון' נפתחה מחלקת קורונה נוספת, רביעית במספר, זאת . לנוכח העומס. ארבעה חדרי ניתוח עדיין סגורים ומבוצעים רק ניתוחים דחופים ומצילי חיים. ד'ר אוהד הוכמן קורא לציבור להתחסן כדי להתגבר על הנגיף ולהחזיר את החיים לשיגרה

פורסם ב: 11/01/2021 11:25

מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן. צילום: אמי זוארץ
.
במרכז הרפואי 'בני ציון' מאושפזים כעת 66 חולים מתוכם 49 במצב קשה (6 מונשמים), 13 במצב בינוני ו- 4 במצב קל.

אומר מנכ'ל המרכז הרפואי 'בני ציון' ד'ר אוהד הוכמן : 'לצערי נמשכת המגמה של העלייה המואצת במספר חולי הקורונה המאושפזים בבית החולים ונרשם עומס רב על הצוותים וכתוצאה מכך ארבעה חדרי ניתוח עדיין סגורים ואנו נאלצים לבצע רק ניתוחים דחופים ומצילי חיים ולהמשיך ולדחות טיפולים אלקיטיביים.זו ההזדמנות שלי לומר לצוותי הרפואה המסורים שלנו, שעובדים לילות כימים, במשך חודשים רבים, תודה רבה וגאווה גדולה. אתם נמצאים בחזית מדי יום ועושים זאת מתוך תחושה של מסירות, ותוך הפגנת מקצועיות רבה.

במקביל, אנחנו רואים במערכת הבריאות מגמה של התייצבות ואף ירידה קלה בכמות המאומתים היומית, כאשר וחד עם מגבלות הסגר ומבצע החיסונים, ניתן לשער שתהיה התייצבות בימים הקרובים במספר המטופלים המגיעים לבתי החולים וכפועל יוצא מכך בהמשך, ניתו לקוות לירידה במספר המאושפזים".

' ד'ר אוהד הוכמן היה הבוקר ראשון המתחסנים בבית החולים בחיסון השני נגד וירוס הקורונה: 'היתה לי הזכות היום להתחסן בחיסון השני כנגד נגיף הקורונה יחד עם פרופ' אהרון קסל שהוא אחד מהמומחים החשובים בארץ ובעולם לאלרגיה, רופא וחוקר בחסד עליון. אנחנו קוראים לכלל הציבור להתחסן . החיסון הוא בטוח, והוא מהווה את התקווה להתגבר על הנגיף, ולהחזיר את חיינו לשיגרה. יחד עם זאת, אני קורא לצוותים בבית החולים ולציבור הרחב: שימרו על עצמכם, הקפידו על עטיית מסיכה, ריחוק, המנעות ממקומות צפופים - הנגיף עדיין כאן'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   משה עלמני בן 97 לא הרגיש טוב והגיע לרמב'ם...
*   מכשיר החייאה (דפיברילטור) חכם של מ.ד.א...
*   d

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים