אנשי צוות הבטחון של 'לין' עובדים סביב השעון בימים אלה של חיסוני הקורונה, בנוסף לעבודה השוטפת. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות 'כללית'

ד'ר אלון ארז מנהל מרכז 'לין' מקבוצת 'כללית' תרם מכונת קפה עם קפסולות למען רווחתם. גרגורי גלייזר האחראי על צוות הבטחון לא הסתיר את התרגשותו מהמחווה והודה לד'ר ארז אלון, להנהלת 'לין' ולכל הצוותים

פורסם ב: 05/01/2021 14:41

צילום: דוברות 'כללית'
הנהלת 'לין' חשה צורך להודות לצוות הבטחון במרכז הרפואי 'לין' על הבטחון והרוגע שהם משרי במתחם חיסוני הקורונה ובכל מחלקות המרכז.

גרגורי גלייזר האחראי על הצוות הוזמן לקבלת התודות וההוקרה,בשם כל חברי הצוות: פבל זלודניקוב, אלכס בסקין, קירל בורדוקובסקי, רפי זייפרט, דניס מסייב ואיבגני גרקוב שנבצר מהם להשתתף באירוע בשל אילוצי הקורונה. גרגורי גלייזר היה נרגש לקבל בעבורם גם מכונת קפה שרכש באופן אישי ד'ר ארז אלון מנהל 'לין' כשי הוקרה.

עכשיו הם יוכלו להעביר משמרות כשהם עירניים יותר תודות לקפה, סיכם גרגורי בחוך. צוותי הסיעוד והמנהל, מוקירים תודה לצוות הבטחון שעובד סביב לשעון בימים אלו, בסבלנות וברגישות, בחיסוני הקורונה, בנוסף לעבודה השוטפת. המחווה הזאת הצליחה לרגש רבים ובעיקר את העוסקים במלאכה הבלתי נגמרת והכה קשה. ישר כוח.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   תערוכת 'האור שבליבי' מוצגת בימים אלו...
*   הכנס הבינלאומי המכוון של החברה לקריוכירורגיה...
*   במחוז חיפה וגליל מערבי של 'כללית' מוקירים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים