ספר ילדים חדש : מה עושים עם געגוע? הטריק של סבתא נונה מאת זוהר אביב. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יהורם גלילי

הסופרת המצליחה זוהר אביב מגלה כי דווקא בימי הסגר היא פורה יותר מתמיד וזהו אחד מארבעת הספרים שכתבה לאחרונה. הטריק של סבתא נונה,סיפור על קשר חם ומיוחד בין סבתא לנכד שלה,איך חולף הזמן לזוהר אביב יש נכד ולאחרונה נולדה לה גם נכדה

פורסם ב: 29/12/2020 15:52

זוהר אביב וספרה 'הטריק של סבתא נונה' בהוצאה עצמית. צילום: יהורם גלילי
איזה טריק יש לסבתא נונה? מתי היא כבר תגלה עליו לנכד שלה ? הנכד האוהב שואל "נוּנָה, נָכוֹן כּוֹאֶבֶת לָךְ הָרֶגֶל וְקָשֶׁה לָךְ לָלֶכֶת? אָז אֵיךְ זֶה שֶׁאַתְּ כָּל הַזְּמַן מְחַיֶּכֶת?אֲנָשִׁים טָסִים, מַפְלִיגִים, מְטַיְּלִים בָּעוֹלָם, וְאַתְּ כָּאן עַל הַכִּסֵּא, שְׂמֵחָה יוֹתֵר מִכֻּלָּם!"וסבתא נונה מלטפת ראשו ועונה: 'יֵשׁ לִי מִין קֶסֶם כָּזֶה... טְרִיק, פָּטֶנְט קָטָן וּבִלְתִּי מַזִּיק'.

מהו הטריק של סבתא נונה? מה הוא הקסם שעוזר לה להמשיך בשמחה גם כשגעגוע מציף את לבה? האם הנכד ילמד להשתמש בו?

זוהר אביב סופרת אהובה ופופולרית ביותר, עובדת גם כמטפלת N.L.P, מנחת קבוצות, פעילה חברתית ומתנדבת. מאחוריה כתיבה של למעלה - 70 ספרים, ביניהם הסדרות רבות המכר: "חבורת כוח המוח", "יד הפלא", "מסע מצמרר" ו"כוח הלב", טיפים לאהבה וכבוד הדדי.

בנוסף לכך היא כתבה ספרים לגיל הרך וביניהם: "בום בילי בום כתה א'" – הכנה לכיתה א' ו"שמח על הירח / איך סיפור נולד", שמופיע גם באפליקציה באתר "עברית" ובאפסטור של אפל. היא מרצה בבתי ספר על יחסים בעידן המסכים, קבלת האחר ואי-אלימות.

לאחרונה זכתה 'לתואר' תתה אר,שהעניק לה יהונתן חיים, הנכד שלה. כאמור בתקופה זו נולדה לה במזל טוב גם נכדה חדשה. ספריה של זוהר אביב זכו ב'תו תוכן' מטעם מכון אדלר , והם מהנקראים ביותר בספריות בישראל.
ספר הילדים החדש מכיל 24 עמודים ויצא לאור בהוצאה עצמית של זוהר אביב. מחיר הספר 64 ש'ח בחנויות הספרים 'סטימצקי' ו'צומת ספרים' . להשיג גם באתר:

www.zoharaviv.co.il
הטריק של סבתא נונה מה עושים עם געגוע, מאת זוהר אביב

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   'סיפורה של נשמה' מאת שמוליק רפאלי...
*   שישה ספרים חדשים לילדים מאת סבא מוטי...
*   'חמי החמור שנעלב' מאת רחל חדד. איורים:...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים