בתוך ארבע שעות התחסנו 800 מעובדי רמב'ם. כתבה: רונית קיטאי. צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

בין אחרוני המתחסנים היום ברמב'ם היו גם זוכי פרס הנובל לכימיה לשנת 2004 פרופ' אברהם הרשקו ופרופ' אהרן צ'חנובר, פרופ' רפי ביאר לשעבר-מנהל רמב'םר וכיום נשיא אגודות הידידים הבינלאומיות של רמב'ם ועוד אח'מים

פורסם ב: 20/12/2020 18:09

חוקרים ורופאי רמב'ם לאחר החיסון. צילום: הקריה הרפואית רמב'ם
בית חולים רמב'ם קיבל הבוקר 1,000 מנות חיסון ומדובר בהיענות וקצב חיסון גבוהים.בין האח'מים שהתחסנו היום היו גם נשיא הטכניון פרופ' אורי סיו, סגני מנהל רמב'ם לשעבר פרופ' עמוס עציוני וד'' צבי בן ישי, פרופ' חיים המרמן לשעבר מנהל המערך הקרדיולוגי בבית החולים, פרופ' יורם פלטי מהפקולטה להנדסה ביו רפואית בטכניון, פרופ' בועז גולני -משנה לנשיא הטכניון ומנכ/ל פרופ' בפקולטה להנדסת תעשייה וניהול של הטכניון וחוקרים ורופאים בכירים נוספים.

כאמור, בשעות הבוקר ציין ד'ר מיקי הלברטל כי הוא צופה שעובדי בית החולים יתחסנו בתוך מספר שבועות, ונראה שהמספרים בשטח בהחלט תומכים בהערכה הזו: 'ביקשנו משלוחי חיסונים נוספים ואנו מקווים שהם יגיעו כבר מחר. היענות העובדים הייתה גבוהה וצוות המחסנים פעל ביתר שאת כדי לחסן את כל מי שהגיע היום. לא היה לי ספק שצוות רמב'ם ייתן כתף ויתגייס למשימה החשובה, כפי שהיה לאורך כל התקופה המאתגרת הזו. אני קורא לציבור כולו – החיסון בטוח. לכו להתחסן. רק כך נוכל לחזור לשגרת חיינו'.

(דגנית קניג)
פרופ' רפי ביאר לאחר החיסון. צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

פרופ' אהרון צ'חנובר מתחסן. צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

פרופ' אברהם הרשקו חתן פרס נובל מתחסן. צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מנהלי מחלקות, אחים ואחיות וצוות מינהל...
*   השבוע ב'כללית' בחיפה והגליל המערבי...
*   הצוותים המטפלים של רמב'ם שולחים מסר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים