'הצצפת' הערוץ הדיגיטלי החדש של המכללה האקדמית צפת עלה השבוע רשמית לאוויר. נשיא המכללה האקדמית צפת פרופ' אהרן קלרמן חנך את השידורים

במסגרת הערוץ הדיגיטלי החדש משודרים הסכתים (פודקאסטים) עם מיטב חוקרי המכללה האקדמית צפת, חוקרים ואנשי אקדמיה ממוסדות עמיתים, אנשי מקצוע ומובילי דעה בתחומים שונים

פורסם ב: 15/12/2020 13:14

פרופ' אהרן קלרמן נשיא המכללה האקדמית צפת. צילום: יוני לובלינר
שם הערוץ הדיגיטלי החדש נבחר בשיתוף העובדים, המרצים והחוקרים במכללה.נשיא המכללה האקדמית צפת.

פרופ' אהרן קלרמן, חנך את השידורים בריאיון חגיגי במסגרת הסכת שעלה בסדרת ההסכתים 'אחד עם אחד', שעסק בשאלות על הלמידה מרחוק, המונהגת בסמסטר הנוכחי במכללה, כמו גם ביתר המוסדות להשכלה גבוהה בישראל, אופן הלימודים, החיים והתעסוקה בעתיד הנראה לעין, בדגש על התקופה שלאחר חיסון האוכלוסייה מפני וירוס הקורונה ובנושאים הקשורים בגיאוגרפיה, תחום ההתמחות האקדמי המרכזי שלו.

בשלב הראשון מתוכננים לעלות ב'הצצפת', מספר סדרות של הסכתים, בהן הסדרה 'אחד עם אחד' ראיונות אישיים עם אנשים מעניינים מן המכללה ומחוצה לה, והסדרה 'על המדוכה' רבי שיח בנושאים מרתקים עם חוקרים, אנשי מקצוע ומובילי דעה.

בין הסדרות הנוספות, העתידות לעלות בהמשך בערוץ הדיגיטלי החדש: סדרת ערבי שירה גליליים, בהנחיית ד"ר ניקולא יוזגוף-אורבך מהחוג לספרות, אמנות ומוסיקה במכללה האקדמית צפת, וסדרת ההרצאות "אקדמיה צפתית – הרצאות מהכורסה המוגשת לציבור ע'י המכללה וללא תשלום.
לכידת מסך פרופסור אהרן קלרמן הצצפת הערוץ הדיגיטלי של המכללה האקדמית צפת. צילום: דוברות המכללה האקדמית צפת

בית רוטשילד הדסה, המכללה האקדמית צפת .צילום: יוני לובלינר

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   שיפוץ חזיתות וחידוש גגונים בשוק תלפיות...
*   מיזם 'אצלנו בשכונה' שיזמה עיריית חיפה...
*   עשרות תלמידי החטיבה העליונה בבית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים