המלאכים של שניר הדליקו בחמישי החולף נר ראשון למען ילדי כפר הנוער 'נווה יהודה' . כתבה: רונית קיטאי. צילום: יהודית מילוא

בן זיני, מגי טביבי, אסי בוזגלו, ג'ודי ניר מוזס, נועם בנאי והמשפיענית ליאל אלי היו עם מתנדבי עמותת שניר, לאירוע חנוכה, למען ילדי כפר הנוער שממוקם בנס ציונה ונמצא תחת המפעל להכשרת ילדי ישראל. מי עוד היה ומי בין תורמי חבילות הממתקים והסופגניות?

פורסם ב: 13/12/2020 10:56

מימין לשמאל: נועם בנאי עינת אושרי,מיקה אושרי, ליאל אלי ג'ודי שלום ניר מוזס, בן זיני, בנימין חן הלוי, צילום יהודית מילוא
האירוע נערך בקפסולה מצומצמת עם ניר שמול יו'ר עמותת שניר, עינת אושרי מנכ'לית עמותה 'שניר' ובנימין חן הלוי מנכ'ל 'נווה יהודה'. האירוע כלל הדלקת נר ראשון, חלוקת סופגניות, שנתרמו ע'י 'רולדין', כיבוד חגיגי שתרמה חברת 'אפלייד' וחבילות ממתקים שתרמה חברת 'שטראוס'.

כל אחד מהמתנדבים המפורסמים בירך את הילדים והצטלם אתו, תוך שמירה על ההנחיות של משרד הבריאות. בסיום האירוע המרגש נועם בנאי ביצע את השיר שלו 'אף פעם לא לבד'.

ניר שמול שפתח את האירוע אמר: 'אני מודה לכל המתנדבים שהרימו ערב חנוכה מאיר עבור 90 ילדי כפר הנוער ב'נווה יהודה'. תודה מיוחדת למגי טביבי, שהגתה את הרעיון לפעילות המבורכת'.

גודי ניר מוזס חתמה את האירוע : אני שמחה להיות חלק מעמותת שניר העוסקת למען שוויון הזדמנות בקרב האוכלוסיות החלשות בישראל לרבות משפחות חד הוריות, חיילים בודדים, קשישים , ילדים, חולים וניצולי שואה. העמותה מאפשרת לשכבות האוכלוסייה החלשות לחיות חיים שוויוניים משמעותיים ואיכותיים לאורך כל חייהם, תוך יישום ערך הערבות החברתית ההדדית'.

(אנה פראג)
מימין לשמאל: ניר שמול, מגי טביבי, בן זיני, אילני שריג, סמדר לביא, צילום: יהודית מילוא

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   יבגניה בוגאטוב ובן זוגה ואבי בתה לזר...
*   ביום האישה הבינלאומי יארח נשיא המדינה...
*   לעורכת הדין שרין סולן יש הרבה סיבות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים