הדלקת נר ראשון של חנוכה הערב ייערך באופן וירטואלי ברמב'ם. כתבה: רונית קיטאי. צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

ציון האירוע יעשה באופן וירטואלי, כיאה למגבלות התקופה, כאשר אות הפתיחה ינתן בשעה 18:00, עם תחילתו של שידור חי ומושקע ברשתות החברתיות של הקריה הרפואית רמב"ם וחב"ד במרכז הרפואי רמב"ם, אשר יזמו את האירוע ושותפים לו

פורסם ב: 10/12/2020 16:12

ד'ר מיקי הלברטל מנהל הקריה הרפואית רמב'ם
נר וירטואלי ראשון של חנוכה יעבור ממחלקה למחלקה, בין יחידות הטיפול והמרפאות השונות ברחבי בית החולים, כאשר אנשי צוות בית החולים בסקטורים השונים לוקחים חלק בחוויה. בתום הטקס יחל מופע המוקדש לצוותי בית החולים רמב'ם ומטופליו.

לקראת החג אתמול חילקו נציגי חב'ד במרכז הרפואי רמב'ם, ובראשם הרב שמואל טורקוב מנהל לב חב'ד רמב'ם. למעלה מ-1,000 ערכות המכילות חנוכיות וסביבונים ברחבי בית החולים. לדבריו 'דווקא השנה יש לחג משמעות מיוחדת: לאורך כל השנה, אנחנו עושים כל מה שאפשר כדי לשמח את המאושפזים, המשפחות והצוות הרפואי. אבל דווקא השנה, אנחנו לא מוותרים על האור של חנוכה.חנוכה מלמד אותנו שהדרך לגרש את החושך מחיינו זה על ידי אור, ואפילו קצת אור .'מעט אור דוחה הרבה חושך'. במיוחד בימים אלו שאף השגרה אינה מובנת מאליה ובמיוחד במקום שנמצאים אנשים כאובים פיזית ונפשית. אנחנו עם מתנדבי לב חב'ד פה להדליק אור של שמחה, של תקווה, של אהבה ובעז"ה שזה יקרב אותנו לאור גדול יותר'.

בין מדליקים הנר הוירטואלי,מופיע גם ד'ר מיקי הלברטל מנהל הקריה הרפואית רמב'ם. 'בזמנים כאלה אנחנו מבינים עד כמה כל אחד מאיתנו הוא אור קטן, אך יחד אנחנו מפיצים אור איתן. השנה שעברה עלינו היתה קשה ומאתגרת ואתגרים נוספים עוד לפנינו, אך יחד נצלח אותם, כפי שעשינו עד כה באופן מעורר הערכה. איחולי חגים שמחים לכל עובדי רמב"ם, מטופלנו, שכננו ותושבי ישראל'.

אתם מוזמנים להצטרף ולהפיץ אור : https://www.facebook.com/RambamHCC

(דגנית קניג)
צילום : דוברות הקריה הרפואית רמב'ם

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   השבוע ב'כללית' בחיפה והגליל המערבי...
*   המנהלת האדמיניסטרטיבית של בי'ח 'מזור'...
*   ח'כ יואל רזבוזוב היה ראשון המבקרים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים