אדריכל אבנר ישר בעליו של משרד 'ישר אדריכלים' הודיע על צרופו של אדריכל עדי דוידוב, כשותף למשרד. כתבה: יפעת רובינשטיין. צילום: יוראי ליברמן

שנתיים לאחר שחווה אירוע בריאותי חריג והועבר בטיסת חירום לפריז לביצוע ניתוח מציל חיים, מונה עדי דוידוב לשותף במשרד ישר אדריכלים. עדי דוידוב בעל ותק של 13 שנים במשרד, מנהל צוות המונה מעל לעשרה אדריכלים וגם מטפל בפרויקטים גדולים בעירוב שימושים ברחבי הארץ.

פורסם ב: 07/12/2020 13:13

אדריכל עדי דוידוב. צילום יוראי ליברמן
עדי דוידוב מצטרף לנבחרת השותפים של המשרד שכוללת את הבעלים אבנר ישר, ושותפיו אלעד יהודה (מנכ'ל), יוני גרוסוסר,יואב מיכאל ואביב אלנבוגן.

אומר אדריכל אבנר ישר: 'אני גאה ושמח לברך את עדי על הצטרפותו לנבחרת השותפים של המשרד. עדי הוא אדריכל מצוין, אשר תרם רבות למשרד לאורך השנים, גילה איכויות מקצועיות יוצאות דופן ויכולות ניהול מרשימות'.

מוסיף אלעד יהודה מנכ'ל 'ישר אדריכלים': 'עדי הוא בעל יכולות מקצועיות וניהוליות גבוהות במיוחד שהוכיח עצמו בעקביות לאורך השנים ומוערך עמוקות על ידי כלל הלקוחות וצוות העובדים. בגין תרומתו הניכרת למשרד, צירופו כשותף טבעי ומתבקש'.

עדי דוידוב בוגר המחלקה לארכיטקטורה ב'בצלאל' משנת 2005, נשוי ואב ל-3.דוידוב החל לעבוד במשרד ישר אדריכלים בשנת 2008, כאדריכל צעיר עם ניסיון של שנתיים, והוא החל להתמחות בתכנון מבני תעסוקה ומסחר מורכבים, בהיקפים גדולים.

למשרד ישר אדריכלים הצטרף בעודו משמש כמאמן הלאומי של נבחרת ישראל בטאקוונדו, מספר חודשים לפני שהשתתף עם הנבחרת באולימפיאדת בייג'ין 2008. במהלך שנותיו הראשונות במשרד צבר ניסיון רב במקביל לעבודתו כמאמן הלאומי, עד שבשנת 2012 פרש מהאימון לאחר 12 שנים, והתקדם לתפקיד ראש צוות במשרד.

אדריכל עדי דוידוב: 'הצטרפתי למשרד במטרה ללמוד ולהתפתח מקצועית, כאשר לנגד עיני תמיד עמדה השאיפה להצטרף כשותף ולהשפיע על החזון של המשרד. אני נרגש ומאושר שלאחר עבודה קשה ומאומצת זכיתי להגשים את חלומי. אני מאמין, שאדריכל כמו מאמן טוב, מזהה את הפוטנציאל התכנוני ויוצק לתוכו איכויות על זמניות'.

עדי דוידוב ליווה ותכנן כראש צוות במשרד פרויקטים נבחרים ומורכבים, בארץ ובעולם, ביניהם: פרויקט TOHA בשיתוף עם משרד רון ארד: שני מגדלי משרדים בהיקף כולל של כ-210,000 מ'ר.
.
מתחם ויתניה דלק מוטורס במחלף לה גארדיה: שלושה מגדלים בעירוב שימושים, משרדים מסחר, מלונאות, מבני ציבור ומגורים בהיקף של כ-200,000 מ"ר, כולל עיצוב פנים של אולמות התצוגה לב.מ.וו, מיני מאזדה ופורד.
מבנה משרדים של חברת SAP ברעננה בהיקף של כ-20,000 מ"ר. מבני משרדים באור יהודה בהיקף של כ-100,000 מ"ר.קניון בעיר קראגו בסרביה בהיקף של כ-40,000 מ"ר.פרויקט בקרית אונו של משרדים, מסחר, מגורים, מעונות סטודנטים ומבני ציבור, בהיקף של כ-250,000 מ"ר.פרויקט בירושלים של מגורים, משרדים, מסחר מלונאות בהיקף של כ-80,000 מ"ר.פרויקט בפתח תקוה של משרדים בהיקף של כ-120,000 מ"ר.


לפני כשנתיים, עבר עדי אירוע בריאותי חריג שנגרם כתוצאה מתגובה לטיפול תרופתי שגרתי, בעקבותיו נעדר מהמשרד למשך חצי שנה, בעודו מוטס בטיסת חירום לפריז לביצוע ניתוח מציל חיים.לאורך כל שלבי האירוע משרד ישר אדריכלים, בראשו של אבנר ישר ומנכ'ל המשרד, אלעד יהודה, ליוו את עדי, תמכו בו והיו הגורם המחולל להצלחת האירוע, החל משלביו הראשונים ועד חזרתו ארצה.כחלק מההתמודדות עם האירוע המשברי שחווה, כתב עדי הרצאה שמגוללת את תובנות החזרה לחיים, במקביל להשתתפותו בקורס מנטורים והתנדבותו בעמותת 'מנטור לחיים'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   יבגניה בוגאטוב ובן זוגה ואבי בתה לזר...
*   ביום האישה הבינלאומי יארח נשיא המדינה...
*   לעורכת הדין שרין סולן יש הרבה סיבות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים