עיריית חיפה במאבק על עתיד מפרץ חיפה. צילום: רונית קיטאי

שכונת חליסה שהוגדרה כאדומה היא הסיבה שבית ספר עבד אל רחמן בשכונה זו יישאר סגור גם מחר. הוא יפתח מחדש ביום שלישי לאחר שנראה שיש שם שיפור במצב התחלואה

פורסם ב: 29/11/2020 18:51

ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם. צילום :רונית קיטאי
ראש עיריית חיפה ד'ר עינת קליש רותם, תביא השבוע לאישור מועצת העיר, אישור תקציבי עבור מאבק נחוש ובלתי מתפשר על עתיד מפרץ חיפה. בכוונת ראש העיר לנהל מאבק בכמה ערוצים: משפטיים, סביבתיים והסברתיים-פוליטיים. התוכנית תכלול גיוס מיטב מומחי הסביבה מהארץ ומחו'ל

.
הצעת ראש העיר היא תולדה של מידע מדאיג שהגיע לאחרונה לידיעת קברניטי העיר ובמרכזו הרחבת הפעילות של המפעלים הפטרוכימיים במפרץ חיפה, זאת בזמן שועדת מנכ'לי הממשלה מתכנסת ואמורה להכריע בקרוב על עתיד המפרץ.

המאבק, שאותו מובילה ראש העיר, יכלול גם הסברה ופעילות יזומה ושוטפת מול הממשלה.ראש עיריית חיפה ד'ר עינת קליש רותם: 'בשבועיים האחרונים אנחנו עדים לתהליכים מדאיגים שמקדמים גורמי ממשלה שונים, הנוגעים להרחבת והנצחת החומרים המסוכנים והפטרוכימיים במפרץ חיפה.אנחנו נכנסים עכשיו למאבק בלתי מתפשר למען בריאות תושבי חיפה ועתיד העיר והמטרופולין כולו'.

(אלירן טל)

***שיפור קל במצב הקורונה בחיפה. אז נכון שחיפה עדיין מוגדרת 'צהובה' במודל הרמזור, אך נראה כי בימים האחרונים ישנה התמתנות וירידה קלה בכמות החולים הפעילים.

עיריית חיפה החליטה לאחר התייעצות עם משרד החינוך כי בית הספר עבד אל רחמן בחליסה יישאר סגור גם מחר ויפתח מחדש ביום שלישי. משתפרת רמת התחלואה בשכונת חליסה ה'אדומה' ולכן כל יום נוסף של למידה מרחוק יאפשר ליותר תלמידים לסיים את תקופת הבידוד, ולהרחיב את מעגל הנבדקים.

(אלירן טל)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   נמשכת מגמת העלייה במספר חולי הקורונה...
*   לראשונה בחיפה: 100 זריחות ביממה - תערוכת...
*   בשבוע הבא יחזור שבוע פעילות ממוקד...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים