רשת סאלח דבאח השקיעה כחצי מיליון ש'ח בהכנת הסניפים והאיבזור שלהם לתקופת חג המולד וחנוכה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: צחי קיבנשטיין

הרשת מונה ארבעה סניפים :בעין המפרץ, מגדל, דיר אסד ובאר שבע. מי שמנהל כיום את הרשת בפועל ומכהן כמנכ'ל הוא הנכד של מקים הרשת ושנקרא גם על שמו, סאלח דבאח. בנוסף לניהול השוטף של הרשת, סאלח עסוק בפיתוח העסקים העתידיים ובהרחבת הרשת גם למרכז הארץ

פורסם ב: 29/11/2020 16:19

כריסמס וחנוכה ברשת סלאח דבאח. צילום:צחי קיבנשטיין
מדפי סניפי הרשת מולאו במאות מוצרים באווירה חורפית וחגיגית, בובות סנטה קלאוס, שוקולדים חגיגיים, מכונות שלג, מוזיקה חגיגית ועוד. מידי שנה, בתקופת חג המולד, פוקדים את סניפי סאלח דבאח ובניו עשרות אלפי ישראלים אשר רוצים לחוות אווירת חג כמו בחו'ל.

'אנחנו מציעים חוויה רב חושית וחגיגית בתקופה זו, ובעיקר תחת מגבלות הקורונה שמונעות מהישראלים לבקר בחו'ל, הבאנו זאת לסניפים שלנו', מספר איציק ניזרי, מנהל פיתוח ארגוני ברשת ומוסיף: 'אנו גאים להציג את מגוון התרבויות הישראליות בסניפים שלנו. חנוכה לצד חג המולד, חג הקורבן לצד חג השבועות. אנו נערכים עם מוזיקת חג, מכונת שלג,מאות מוצרים וכמובן מפגש של הישראלים עם סנטה קלאוס. אני מזמין את כל הישראלים שעוד לא חוו את חג המולד לבוא ולראות, זו אווירה צבעונית ונהדרת'.
.
את סניפי רשת 'סאלח דבאח ובניו' פוקדים מידי יום קרוב ל-10,000 לקוחות בממוצע בימי חול, ובסופי שבוע מספר זה אף מוכפל. נתון לא מפתיע, לאור התופעה הגוברת של השנים האחרונות בה הפך רשת סאלח דבאח למוקד משיכה צרכני וקמעונאי לכל תושבי הארץ לקניות במחירים מוזלים ושירות אדיב ומקצועי וחוויה ברמה בין לאומית .
כריסמס וחנוכה ברשת סלאח דבאח. צילום: צחי קיבנשטיין

כריסמס וחנוכה ברשת סלאח דבאח. צילום: צחי קיבנשטיין

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   מסיכות בד לפנים- Visage d’une rose מבית 'מור...
*   עוגת השמרים קראנץ' בטעם שוקולד של...
*   ערכת הארה Kit la lumière מבית 'מור ממן...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים