מעצבת האופנה ענבל דרור חתמה הסכם ענק עם חברת 'לה פרימייר' הסינית בתיווך ובהובלת אלעד בורנשטיין הבעלים של חברת ברוניי. כתבה: רונית קיטאי

ענבל תייצר עבור 'לה פרימייר' 12 דגמים בעיצוב אישי שימכרו - 200 חנויות שלהם בסין. הדגמים יחשפו לראשונה רק באפריל 2021 במהלך שבוע האופנה בניו יורק ולאחר מכן בסין.

פורסם ב: 29/11/2020 12:06

ענבל דרור ואלעד בורנשטיין. צילום: יח'צ
העיסקה שנחתמה היא בסכום העולה על חצי מיליון דולר בשלב ראשון כוללת גם את הטסתה של ענבל והצוות אל שנגחאי באפריל 2021 למטרת קידום מכירות המותג. שבו טוב ולא תאמינו אך המותג ענבל דרור כבר נמכר ב- 60 מדינות ברחבי העולם.

ברוניי היא פלטפורמה ראשונה מסוגה בישראל העוסקת במתן כלים ופתרונות שיווק, יצור ותפעול בארץ ובעולם בתחום האופנה והלייף סטייל וענבל דרור חתמה הסכם בתיווך אלעד בורנשטיין הבעלים של חברת ברוניי עם חברת 'לה פרימייר' הסינית שיש לה יותר מ-230 חנויות ברחבי העולם .בארה'ב ובסין חתמו על הסכם מכר עם חברת ענבל דרור.

חברת 'ברוניי' של היזם אלעד בורנשטיין הוקמה לפני חצי שנה וכבר מייצגת מעל ל-40 בתי אופנה מהארץ ומהעולם. ביוזמה ראשונה מסוגה בארץ, מספקת 'ברוניי' ייעוץ אסטרטגי, לוגיסטי ושיווקי לעסקים, אפליקציות, חברות אופנה, מעצבי אופנה מתחילים וותיקים, ומאגדת תחת קורת גג אחת שירותי, ייצוג, פיתוח יצירתי וניהול רשתות חברתיות.

צילום: יח'צ , אלון שפרנסקי
ענבל דרור קמפיין כלות. צילום: אלון שפרנסקי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   מעצבת האופנה הישראלית טלי אסיה רביבו...
*   דנה זרמון ההריונית (חודש חמישי) הצטלמה...
*   המעצבת הבינלאומית ריקי דלאל, בחרה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים