שחקנית הקולנוע והמפיקה Gemma Chan נבחרה כדוברת החדשה של מותג הקוסמטיקה הבינלאומי לוריאל פריז. כתבה: Ronit Kitai

מותג הקוסמטיקה הבינלאומי L’OREAL PARIS צרף בימים אלה שגרירה בינלאומית חדשה: ג'מה צ'אן (ילידת 1982), שחקנית בריטית, פמיניסטית הפועלת להעלאת המודעות ולקידום שיוויון נשים, זכויות ילדים ונושאים חברתיים נוספים

פורסם ב: 19/11/2020 12:33

הדוברת החדשה של לוריאל פריז ג'מה. Gemma Chan. צילום :יח'צ חו'ל
לאחר שג'מה צ'אן סיימה את לימודי במשפטים באוניברסיטת אוקספורד בשנת 2004, היא קיבלה הצעה להצטרף למשרדים המובילים בלונדון, אך דחתה זאת. במקום לעסוק בקריירת המשפטים, החליטה לממש את חלומה להיות שחקנית והחה לסלול את דרכה להוליווד.

היא כיכבה בסדרות טלוויזיה (שרלוק, וידוייה הסודיים של זונת צמרת ועוד), בהופעות בתיאטרון ובשנת 2018 פרצה להוליווד עם הקומדיה הרומנטית הגדולה ביותר, סרט מדע בדיוני וסרט אקשן של מארוול.צ'אן היא תומכת גלויה להכללה ולייצוג מגוון בתעשייה ופועלת כדי לנסות לשנות את מה שצריך לשנות.

בשנת 2019 השיקה חברת הפקות Long House משלה במטרה להגביר את הקולות ואת הנוכחות של אסיה והסיפורים האמריקאיים-אסייתיים בהוליווד. Gemma Chan נלחמת ופועלת למען שיוויון נשים ונחשבת כפמיניסטית נחרצת. היא משתמשת בפלטפורמה שלה בקביעות כדי לדבר על סקסיזם ואלימות כלפי נשים. לאחרונה גם שיתפה פעולה עם ארגון צדקה לפליטים כדי לתרום את שמה לקו הסיוע הלאומי למניעת התעללות באנגליה ובוואלס.

היא פעילה ותומכת של UNICEF בריטניה, שמטרתו לסייע לילדים ברחבי העולם וליצור מודעות למצוקתם. לאחרונה השתתפה בקמפיין סיוע הכדורגל שלהם, המעניק לילדים שעברו מקרי אלימות, מרחב בטוח באמצעות ספורט. במהלך מגפת ה-covid-19 היא השתתפה בפעילויות התנדבותיות כדי לספק ארוחות חינם מסורתיות ברחבי העיר לונדון.

לדברי Dolphin Weir-Hobbas (דלפין וייר-הובאס), נשיאת המותג העולמית של L’OREAL PARIS : 'ג'מה צ'אן היא ההוכחה להצלחה שמתרחשת כאשר יש לך ביטחון עצמי לעקוב אחר החלומות שלך ולדבר בעד אחרים שיוכלו לעקוב אחר חלומותיהם. מחויבת לאג'נדה ולהעצמה הנשית שלה, צ'אן היא מקור השראה מאחורי המסך לנשים צעירות לעשות שינוי. אנחנו נרגשים לקבל אותה למשפחה'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   בתמיכת משרד האנרגיה יחוברו חמישה...
*   74% מכלל הנבחנים שניגשו בפעם הראשונה...
*   למען העסקים הקטנים שנפגעו כלכלית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים