הישג להסתדרות ולוועד עובדי ממגורות 'דגון'. צילום: ההסתדרות במרחב חיפה.

הישג חשוב להסתדרות ולעובדי דגון. לאחר משא ומתן שנמשך קרוב לשנה, הצליחה ההסתדרות להכניס את הבטחת עובדי 'דגון' לתנאי המכרז למפעיל החדש

פורסם ב: 15/11/2020 20:08

צילום: ההסתדרות במרחב חיפה
הבטחת התעסוקה והתנאים של העובדים הוכנסה לתנאי המכרז החדש להפעלת ממגורות דגון. . השבוע התפרסם המכרז החדש להפעלת ממגורות 'דגון' ובו נאמר במפורש כי המפעיל החדש של דגון קולט את כל העובדים על כלל ההסכמים שלהם.

במהלך השנה החולפת היו מעורבים במשא ומתן עם חנ'י (חברת נמלי ישראל) יו'ר ההסתדרות ארנון בר דוד, יו'ר איגוד התחבורה אבי אדרי, מטעמו פעל מזכיר איגוד התחבורה הארצי אלון וייס שניהל וריכז את המו'מ מול חנ'י להכנסת הסכמי העובדים לתנאי המכרז. יו'ר ההסתדרות במרחב חיפה משה מזרחי, יו'ר האגף לאיגוד מקצועי במרחב חיפה דוד לוי, ובעזרת חברי וועד עובדי דגון יו'ר הוועד זאב פרויק וחברי הוועד יצחק ורוגלו, רמי דנה, טל זנו ומקסים קוזורובסקי.חברי וועד עובדי 'דגון' הודו לכל המעורבים בתהליך ובמשא ומתן להבטחת תעסוקתם והסכמיהם אצל המפעיל החדש.

משה מזרחי יו'ר ההסתדרות במרחב חיפה: 'מרחב חיפה בראשותי שמח על המוגמר. חשוב לשמור על זכויות העובדים בכל צעד שנעשה. ההסתדרות, בכוח ובעוצמה שלה מגיעה לכל מקום כדי לשמור על הזכויות והמעמד של העובדים. אין ספק שכל הנוגעים בדבר יו'ר ההסתדרות ארנון בר דוד, יו'ר איגוד התחבורה אבי אדרי מזכיר איגוד התחבורה הארצי אלון וייס, יו'ר האגף לאיגוד מקצועי במרחב חיפה דוד לוי, אנוכי וועד העובדים , עשו ויעשו הכל למען זכויות העובדים בהסתדרות, כי זה הבית של העובדים'.

(עופר עמר)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   מחנכים לערכים בבית ספר 'חוגים' שנרתם...
*   'אינטל' העניקה תרומת ערכות ללימוד...
*   המועצה להשכלה גבוהה אישרה פתיחת מסלול...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים