רשת 'מחסני השוק בבעלות משפחות נעמן וכהן בוחנת מהלכים אסטרטגיים להצמחת הרשת ולכניסה לשווקים חדשים. כתבה: רונית קיטאי

'מחסני השוק' היא רשת שיווק מובילה בבעלות משפחתית ופרושה מצפת ועד אילת. הבעלות והניהול היא של בני משפחת נעמן וכהן, שהחלה ממכולת קטנה בעיר באר שבע ובשנת 1996 חנכה את סניפה הראשון בעיר באר-שבע.

פורסם ב: 13/11/2020 04:06

שלום ושאול נעמן מבעלי רשת 'מחסני השוק'. צילום: סיון פרג'
כחברה גדולה וצומחת המעסיקה אלפי עובדים, בוחנת הרשת את צעדיה האסטרטגיים ומשקיעה משאבים רבים בפיתוח ובחיפוש מנועי צמיחה לרשת בין אם השקעה בפיתוח ובהטמעת טכנולוגיות חדישות ביותר בסניפים, השקעה בשיפוץ סניפי קו-אופ קיימים, חיזוקה של חנות האונליין ועוד. לצד זאת, נבחנים צעדים נוספים לבידול הרשת ולהצעדתה קדימה.

רשת מחסני השוקן, מונה כיום 63 סניפים בפריסה ארצית. בשנת 2019 רכשה הרשת את פעילותה של רשת 'קו-אופ' ובכך הפכה לרשת השיווק בין הגדולות והמובילות בארץ.'מחסני השוק' הציגו צמיחה משמעותית שהכפילה את עצמה בשנים האחרונות, כל האפשרויות פתוחות כך שכל מהלך יגובה בבדיקות יסודיות ושקולות על מנת לשמור על יציבותה ואיתנותה של החברה.

הרשת מעניקה מגוון הטבות והנחות לחברי מועדון ולמחזיקי כרטיס האשראי wincard+ של הרשת בשיתוף max במחלקות השונות הכוללות קצבית פרימיום, מעסיקה קצבים מקצועיים בעלי ותק רב ומשווקת מוצרים ייחודים לרשת, תוך הקפדה על ניקיון, שירות, איכות וטריות. בנוסף מפעילה מעדניה, כאשר הקו המנחה הוא דגש על טריות ואיכות המהווים נר לרגלי החברה.

ל'מחסני השוק' יש אתר סחר מתקדם ונגיש המאפשר קניה נוחה ומהירה. מרבית סניפיה כוללים קופות עצמאיות מתקדמות. הנהלת הרשת פועלת רבות על מנת להעניק חווית קניה ודגש על שירות מקצועי ואדיב, לצד מחירים הוגנים ומשתלמים במיוחד.

בסניפים בבאר שבע ובנשר מפעילה הרשת את 'המטבח של ג'ולי'- שירותי קייטרינג ואוכל מוכן הפועלים במהלך השבוע ומהווים פתרון אולטימטיבי גם לסופי שבוע ולחגים. 'מחסני השוק' יא הספונסרית הראשית של קבוצת הכדורגל-הפועל מחסני השוק באר-שבע.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   'מועדון הכותנה' COTTON CLUB מותג כחול לבן...
*   בקונדיטוריה BECKS בבעלות האחים בר בק...
*   מעבדות GIGI וחברת 'קנדוק' של אהוד ברק...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים