הושלמה בחירת נציגי לשכת עורכי הדין לוועדה למינוי שופטים. צילום: לשכת עורכי הדין

המועצה הארצית של לשכת עורכי הדין אישרה הערב (יום ג') את עו'ד אילנה סקר כנציגתה השנייה של הלשכה בוועדה לבחירת שופטים

פורסם ב: 10/11/2020 19:29

עו'ד אילנה סקר. צילום: לשכת עורכי הדין
ראש הלשכה עו'ד אבי חימי,הכריז על היבחרה של עו'ד אילנה סקר בפני חברי המועצה הארצית. עו'ד סקר הצטרפה לנציג הלשכה השני בוועדה, יו'ר מחוז צפון עו'ד מוחמד נעאמנה, שנבחר בחודש יולי השנה, ובכך השלימה הלשכה באופן סופי את מינוי נציגיה לוועדה לבחירת שופטים.

ראש הלשכה הכריז על עו'ד אילנה סקר כנציגת הלשכה, וזאת בהתאם לחוק לשכת עורכי הדין לעניין בחירת הנציגים לוועדה לבחירת שופטים, הקובע, כי במקרה שמספר המועמדים זהה למספר הנציגים העומדים לבחירה, יכריז עליהם יושב ראש המועצה הארצית כנציגי הלשכה, בלא צורך בקיום הצבעה.
עו"ד סקר נבחרה לראשונה כנציגת הלשכה בוועדה לבחירת שופטים בינואר 2015, וזו תהיה הקדנציה השלישית שלה ברצף בתפקיד.היא נחשבת לאשת מקצוע מהמעלה הראשונה, הזוכה להערכה מקצועית ואמון רב בפעילותה והתנהלותה, בקרב כל חברי המועצה הארצית.

ראש לשכת עורכי הדין עו'ד אבי חימי: 'אני מברך את עו'ד אילנה סקר על המשך שירותה כנציגת הלשכה בוועדה לבחירת שופטים בקדנציה נוספת. אילנה הוכיחה בכל שנות פעילותה הוגנות, יושר מקצועי, רצינות ועומק, וקנתה לה שם של אשת מקצוע בקרב כל חברי הוועדה לבחירת שופטים בעבר ובהווה. אני מאחל לה הצלחה בהמשך תפקידה וסמוך ובטוח שתמשיך לייצג את הלשכה נאמנה, ותוביל לבחירת המועמדים הראויים ביותר לכס השיפוט, תוך המשך חיזוק אמון הציבור במערכת המשפט'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   קמפיין ויראלי חדש #תהיו_עדי, קורא לגולשי...
*   ארגון מגדלי הפירות בישראל קורא לתמוך...
*   בתמיכת משרד האנרגיה יחוברו חמישה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים