שחרור אנרגיות והבאת שפע ערכה ענת אשכנזי - במכתש רמון. צילום: אלינור וולנרמן

התמודדות עם חרדות, טראומות ומתחים ערכה ענת אשכנזי אשת המיסטיקה. היא הביאה את האנשים לערב קסום לאור ירח במכתש רמון ובתום הערב קיבל כל אחד מהם מסר לתקופה הקרובה מקלפי הטארוט

פורסם ב: 09/11/2020 20:34

צילום: אלינור וולנרמן
ערב קסום לאור ירח במכתש רמון ערכה ענת אשכנזי מרמת ישי. המוזמנים התאספנו לאור המדורה ושמרו על ריחוק פיזי כצו השעה. היה זה ערב אנרגטי בו הושמעו מסרים שהתקבלו מהיקוםץ

מסבירה ענת אשכנזי: 'זה היה הערב שבו שחררנו את המתחים מהקורונה. התאספו אנשים מכל רחבי הארץ וכולם הגיעו למכתש רמון. היו שם מגוון אנשים רחב נשואים, רווקים, בזוגיות שניה, במגדר אחר. היה משהו בוויב המשותף,הבקשה לשחרר את הרגשות הקשים מהקורונה.

באוירה המיוחדת שנוצרה השותפים לאירוע הגיעו לידי שחרור הפחדים מתקופת הקורונה בעקבות הערב בו ערכתי טקס לשחרור רגשות , מצב קשה ומאתגר, ובקשה לשחרר כל מה שלא נכון לנו יותר.עלו דברים שונים שחרור מלהיות לבד ,פחד תעסוקתי ,זוגיות לא טובה,חוסר בטחון עצמי ועוד.עבדנו בצורת מדיטטיבית עם מוזיקה אתנית עם תנועות ידיים.
השחרור עזר למשתתפים והם חוו השפעה אנרגטית ענקית. הנוכחים ביקש לזמן שפע לחייהם לחיים טובים יותר.העוצמה של הירח ושל הכוכבים נגעה בכולםו הביאה אהבה ונתינה.אני עורכת מעת לעת ערבים כאלה על מנת לאפשר לאנשים לשחרר את הרגשות הקשים או עם האתגרים ולהביא לעצמם שפע אהבה ונתינה.

ענת אשכנזי 053-3700157
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מיסטיקה :
*   ליאת ירון עוסקת בתיקשור ומצליחה להדהים...
*   ג'וסלין סבג מתקשרת וקוראת בקלפי טארוט...
*   המיסטיקאית הקרייתית רוני בנימין על...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים