תאחלו מזל טוב לאמלי פרי מ'האח הגדול' שתתחתן ביום שישי זה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אור גפן

במקום 550 אורחים ינשאו אמלי פרי ודקל גולדנברג בטקס צנוע שיתקיים בביתם בנתניה בנוכחות 25 בני משפחה בלבד, ויש לה גם מסר להעביר והיא עשתה זאת אצל המעצבת דורין סגול, שגם היא יוצאת תוכנית ריאליטי

פורסם ב: 09/11/2020 11:28

צילום: אור גפן
החתונה של אמלי פרי מ'האח הגדול' נדחתה מספר פעמים בגלל הקורונה אז בני הזוג החליטו שזהו ומספיק עם ההמתנה לטקס המיוחל. הם הגיעו למעצבת דורין סגול כדי להכין את חליפת החתן ואז גם גילו כי החתונה תתקיים בשישי הקרו.

מה המסר של אמלי פרי? 'בתקופה של קורונה, כאשר במדינה יש אנשים שנמצאים מתחת לקו העוני כי נותרו ללא עבודה, וכאשר יש כמיליון מובטלים ואנשים בחל'ת, משפחות שלמות במדינה שאין להם מה לאכול. יקח הרבה מאוד זמן להשתקם מהמצב הזה ואנחנו רוצים לעשות דברים בצורה צנועה ורגישה שמכבדת את המצב.

בנוסף, אנחנו מריחים קולות של סגר שלישי שלא יהסס להגיע במהלך החורף. אנחנו גרים יחד כבר ארבעה חודשים תחת קורת גג אחת ועדיין לא מיסדנו את זה בברית הנישואים, זה חשוב לנו מאוד מבחינה דתית. אני בת 36 בחודש הבא ודקל בן 42 ואנחנו רוצים לקיים את טקס החופה כדת וכדין ולפתוח את חיינו המשותפים יחד כמו שבורא עולם היה רוצה שיהיה'. שיהיה במזל טוב!
צילום: אור גפן

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   יבגניה בוגאטוב ובן זוגה ואבי בתה לזר...
*   ביום האישה הבינלאומי יארח נשיא המדינה...
*   לעורכת הדין שרין סולן יש הרבה סיבות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים