כיצד הגיעה ענת אשכנזי מרמת ישי מעולם הכספים לעולם המיסטיקה? כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלינור וולנרמן

מגיל 12 נמשכה ענת אשכנזי לעולם המיסטיקה. כל השנים היא הבינה שיש לה כוחות ריפוי (הילינג) אך דברים השתנו לטובה בחייה כאשר עשתה תפנית של 360 מעלות ועזבה את עולם הכספים כדי לעזור לאנשים לראות את מה שהם מתקשים להבין ובעזרת קלפי הטארוט היא 'רואה' הכל ומצליחה להדהים את כולם

פורסם ב: 04/11/2020 22:59

ענת אשכנזי. צילום: אלינור וולנרמן
מספרת ענת אשכנזי : 'כל חיי ידעתי שקיים עולם נסתר ,עולם אחר שהוא שמעבר. מאז נעורי חיפשתי משמעות לעולם הנסתר.היו רגעים שפשוט 'ידעתי' דברים שיקרו ולאחר שקרו הבנתי שהרגשתי זאת קודם לכן. כל השנים התייעצתי עם מתקשרות וקוראות בקלפים עד שהבנתי שאני רוצה להיות במקום הזה.

אז נכון שהרבה שנים הבנתי זאת אך הדחקתי. למרות זאת במהלך השנים הקלתי על ילדיי בכוחות ההילינג שמעולם לא למדתי אלא רק בשנים האחרונות. הסיבה לכך היא שעשיתי זאת באופן אינטואטיבי, וזה עבד. ידעתי והבנתי שיש לי כוחות, אך הדחקתי זאת , והמשכתי את חיי בעולם הכספים במשך 30 שנה, עד לשינוי שעשיתי .

גדלתי בקריות שליד חיפה ואחר כך עברתי לרמת ישי ושם גידלתי בנחת את ילדיי והמשכתי את עבודתי כסמנכ'ל כספים בחברה לבנייה. אז מתי חל המפנה? בשנת 2015 נסענו לטיול משפחתי בתל אביב. כאשר הגענו לדיזנגוף סנטר,משהו משך אותי להכנס לחנות של פיות.

היתה שם ויטרינה ובתוכה קלפי טארוט. פתאום קרה לי משהו שקשה לי להסביר זאת. הרגשתי מין עוית בבטן ותחושה שהקלפים מושכים אותי , ואני חייבת לקנות אותם. אז הבנתי שלא אצא מהחנות בלעדי החפיסה הזאת.

תמיד שמעתי את האימרה כי כאשר התלמיד מוכן המורה מגיע. אז גם הכרתי מורה שהיה מוכן ללמד אותי ב'זום' את סודם של קלפי הטארוט, ים , אך לי זה היה נראה כי הכל ידוע ומוכר. התעמקתי בהם ללא הרף ופתאום הרגשתי כיצד אני הופכת יותר ויותר מיומנת והקריאות מדויקות בצורה מדהימה.


אני משתמשת בקלפי הטארוט ככלי ייעוץ ופחות ככלי לניבוי עתידות כפי שהם נתפסים בציבור וכך בתרבות המערבית, אך היום בקלפי הטארוט משתמשים גם ככלי לייעוץ. בעשור האחרון חל שינוי בתפיסה של הקלפים הללו, ואנשים מבינים שהם מתאימים גם ככלי להסתכלות פנימה, ליעוץ ולהכוונה, להבנת מרכיבי האישיות.

בעזרת קריאה בקלפים ניתן לראות מהן החוזקות והחולשות של השואל ולכוון אותו למטרה ואת זה אני עושה והאנשים מעברו השני של הקו, נותרים ללא מילים. היום הכל בטלפון נעשה בשיחת טלפון או ב'זום' כי אנחנו בתקופת קורונה וחיים את המציאות. דווקא בתקופה זו יותר ויותר אנשים מוצאים את עצמם זקוקים לעצות ולהכוונה וכך מגיעים אליי'.

ענת אשכנזי טל. 053-3700157
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מיסטיקה :
*   אירנה איב זיסר לויט היא נומרולוגית...
*   בת שבע דור* מורה רוחנית ומתקשרת עורכת...
*   המיסטיקאית ריקי קיטרו בתחזית על המלחמה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים