הקרן לחיפה העניקה תרומה למחלקת קורונה במרכז הרפואי בני ציון . כתבה: רונית קיטאי. צילום: גדי נס

הקרן לחיפה תרמה 15 טאבלטים לרווחתם של החולים המאושפזים במחלקת קורונה במרכז הרפואי בני ציון. מנכ'ל המרכז הרפואי ד'ר אוהד הוכמן הודה לנציגי הקרן לחיפה על התרומה החשובה

פורסם ב: 04/11/2020 09:15

צילום: גדי נס
ד'ר אוהד הוכמן ציין כי הטאבלטים יקלו על שהותם של החולים המאושפזים במחלקה ובייחוד על אלה הנדרשים לטיפול ממושך ולשהות ממושכת יותר.

חבר הועד המנהל וויו'ר ועדת הכספים בקרן לחיפה ד'ר קובי זייד : 'ראינו חשיבות רבה וזכות גדולה לסייע לחולים המאושפזים במחלקת קורונה ולנסות ולהקל ולו במעט על שהותם במחלקה'.

בטקס הענקת התרומה השתתפו בעז הירש מהנהלת הקרן לחיפה, מנהל המכון האונקולווגי במרכז הרפואי 'בני ציון' ד'ר עבד אגבארייה (אשר אשת החברה החיפאית אסיה שושן סיפרה לי כי המפתח של בית אמה נמצא אצל השכנים הכי טובים ואהובים שלה, משפחת אגבארייה.ר.ק.), מנהלת אגודת הידידים של 'בני ציון' קרן כבירי לבית וינד, דור שני בבי'ח 'בני ציון' , סגן מנהל מחלקת כירורגיה ד'ר פורת סוייד , הפסיכולוגית הראשית במרכז הרפואי לילך לבנה דרור, הרב יעקב קינד.

לדברי ד'ר עבד אגבארייה: 'זו תרומה חשובה המביאה לידי ביטוי את חשיבות הערבות ההדדית בתקופה שכזו'.
.
פעילויותיה של הקרן לחיפה, מתפרשות על פני מגוון רחב של תחומים ובהם : חינוך, תרבות, קהילה ועוד והיא פועלת לקידום פעילויות ופרויקטים קהילתיים.הקרן אינה נושאת רווחים (מלכ"ר), והתרומות המתקבלות הן בישראל והן בארה"ב, קנדה, אנגליה וגרמניה פטורות ממס.


בצילום אפשר לראות מימין לשמאל את בעז הירש מהנהלת הקרן לחיפה, מנכ'ל המרכז הרפואי ד'ר אוהד הוכמן, מנהלת אגודת הידידים קרן כבירי וחבר הוועד המנהל ויו'ר ועדת הכספים בקרן לחיפה ד'ר קובי זייד - בתערוכה הגיבורים של בני ציון .צילום: גדי נס
צילום: גדי נס

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   מחנכים לערכים בבית ספר 'חוגים' שנרתם...
*   'אינטל' העניקה תרומת ערכות ללימוד...
*   המועצה להשכלה גבוהה אישרה פתיחת מסלול...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים