שרת התיירות אורית פרקש הכהן מלווה במנכ'ל המשרד אמיר הלוי התארחו בצהריים בארץ ים המלח ושמעו סקירות מפי ראש המועצה האזורית תמר,ניר ונגר.

עם ראש המועצה היה גם ומנכ'ל חל'י שימי דניאל.זהו ביקורה הראשון של השרה בארץ ים המלח כשרת התיירות ובמהלכו סיירה במספר מוקדי תיירות באזור .בסיום התקיימו ישיבת היערכות וסקירות במועצה האזורית תמר

פורסם ב: 28/10/2020 20:34

שרת התיירות, ראש המועצה ומנכ'ל ח'לי בארץ ים המלח. צילום: מירי שמעונוביץ'
שרת התיירות בביקור במ.א. תמר: 'עבודה רבה לפנינו לקראת פתיחת האזור במסגרת מתווה איי תיירות ירוקים'.בביקור נידונה האופרציה המורכבת של מתווה האיים הירוקים והשרה קיבלה סקירה נרחבת על התיירות בים המלח בשגרה לצד הקשיים סביב משבר הקורונה.

שרת התיירות, אורית פרקש הכהן: 'מועצת תמר ואזור ים המלח מהווים יעד תיירותי מרכזי במדינת ישראל. לקראת פתיחת האזור במסגרת מתווה ׳איי תיירות ירוקים׳ נפגשתי עם ראש המועצה וגורמי המקצוע הרלוונטיים על מנת לללמוד על אתגרי המועצה, מאפייני התיירות באזור וגם לישיבת היערכות להוציא את הפרויקט לדרך על הצד הטוב ביותר. עבודה רבה עוד לפנינו'

ניר ונגר ראש המועצה האזורית תמר סיכם: 'זהו ביקור חשוב של שרת התיירות במועצה האזורית תמר, ים המלח. אנו ממשיכים לעבוד במרץ כדי להוציא את מצב התיירות מהמקום שבו הוא נמצא. אני מאמין שבשילוב כוחות של משרדי הממשלה והרשויות נצליח לייצר אופק ותקווה לתיירנים והעסקים הקטנים באזורי התיירות הירוקים'.
הלוי, ונגר, פרקש הכהן ודניאל בסיור חופי ים המלח. צילום:מירי שמעונוביץ'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור תיירות :
*   קרן קימת לישראל מזמינה את המבקרים...
*   יפעת רייטר מנכ'לית חברת AIG ישראל בישרה...
*   קבוצת אמסלם טורס החלה בשיתוף פעולה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים