סגן נשיא בורסת היהלומים בועז מולדבסקי יתמודד לנשיאות בורסת היהלומים לאחר סיום הקדנציה של יורם דבש. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יח'צ

לאור החלטתו של יורם דבש לסיים את תפקידו כנשיא הבורסה ליהלומים בתום הקדנציה הנוכחית, הודיע היום בועז מולדבסקי סגן נשיא הבורסה ונשיא מכון היהלומים כי יתמודד לנשיאות בורסת היהלומים שצפויות להתקיים בשבוע האחרון של 2020 ועל פרישתו מתפקיד נשיא מכון היהלומים

פורסם ב: 28/10/2020 14:40

בועז מולדבסקי. צילום: יח'צ
בועז מולדבסקי הודיע על התמודדתו בעקבות ישיבת הנהלת בורסת היהלומים שהתקיימה היום, בה הודיע יורם דבש, נשיא הבורסה, כי לא יתמודד לקדנציה נוספת. מולדבסקי צפוי להתמודד כמועמד יחיד בבחירות הקרובות, והוא נהנה מתמיכתם של רוב חברי הנהלת הבורסה.

בועז מולדבסקי (53) נחשב כיורש הטיבעי של תפקיד נשיא הבורסה לאור התפקידים בראשם עמד וביניהם כסגן נשיא הבורסה וכנשיא מכון היהלומים. בנוסף לכך הוא מכהן כיו'ר ועדת הכספים, יו'ר ועדת יזמות ונדל'ן ויו'ר ועדת חממה טכנולוגית בבורסת היהלומים הישראלית. בנוסף לכך הוא מוביל בשנים האחרונות את פרוייקט הדגל של הבורסה שכולל שלושה מגדלים חדשים, שאחד מהם יהיה הגבוה ביותר בישראל.

בועז מנכ'ל שותף בקבוצת מולדבסקי, העוסקת ביהלומים, נדל'ן וטכנולוגיה, הוא דור שני בתעשיית היהלומים, בן למשפחה הנמנית עם מייסדי ענף היהלומים בישראל. לדבריו: 'ענף היהלומים ניצב היום מול אתגר קשה המאיים על פרנסתם של כלל חברי הבורסה. בעקבות החלטתו של יורם דבש לסיים את תפקידו, התבקשתי על ידי חבריי להודיע מיידית כי אתמודד לנשיאות כדי למנוע משבר מנהיגות בבורסה בשעה הקשה הזו וכמובן שהודעתי מייד שאני מתייצב. אני מקווה לזכות בתמיכתן של כל הקבוצות בבורסה ולעבוד איתן בשיתוף פעולה הדוק.

כמי שגדל בתוך הענף ואפילו את ברית המילה עברתי בטקס חגיגי שהתקיים ב...מלטשת היהלומים הגדולה בישראל (אז) אשר הוקמה ע'י משפחתי. אני שם את הבורסה בראש סדר העדיפויות שלי, ומתכוון לעשות הכל כדי לשמור על מקומה של הבורסה הישראלית ליהלומים כשחקנית מובילה בשוק היהלומים העולמי, ולשמור על פרנסתם של החברים ועל אווירת האחדות ושיתוף הפעולה בבורסה'. שיהיה בהצלחה!
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מבזקים :
*   פרופ' רבקה כרמי לשעבר נשיאת אוניברסיטת...
*   נפטר עו'ד ישראל ענבר והותיר רעיה, ילדים...
*   הפצוע מהמטרונית , חיפאי בן 70, מורדם...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים