רועי שגב מונה למנהל האמנותי של פסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים בהפקת תיאטרון חיפה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: ג'ראר אלון

הבמאי והיוצר רועי שגב ('ילדי בית העץ') יחליף את המנהל היוצא איציק ויינגרטן בתום קדנציה בת שש שנים

פורסם ב: 28/10/2020 14:32

רועי שגב. צילום" ז'ראר אלון
חברי הועדה לאיתור מנהל אמנותי, מנכ'לית תיאטרון חיפה ניצה בן צבי, יו"' הדירקטוריון דב חיון, המנהל האמנותי משה נאור וחבר הדירקטוריון ירון פיינטוך, בחרו בשגב מתוך עשרות מועמדים שניגשו לתפקיד.

רועי שגב, כותב ומביים שנים רבות בתאטרון ובטלוויזיה ואף שותף ליצירה של סדרת הטלוויזיה המדוברת 'ילדי בית העץ' בחינוכית.פסטיבל חיפה להצגות הילדים ה- 31 יתקיים בין ה 29-31 במרץ 2021 במתכונת רגילה או מקוונת (בהתאם להקלות/הגבלות משרד הבריאות באותה עת).

ניצה בן צבי: 'אני רוצה להודות לאיציק ויינגרטן על שש שנים מעוררות השראה. על ניהול מקצועי עם המון אהבה לאמנות התיאטרון, ליוצרים ולשחקנים. הפסטיבל בניצוחו היווה אי של תרבות במיטבה. תודה מיוחדת גם לחברי הוועדה האמנותית פרידה שהם, יעל טל ויואב בר לב על יצירתיות, מקצועיות ונאמנות בלתי מתפשרת. אני מאחלת המון הצלחה לרועי שגב, ובטוחה שימשיך בתנופה ובחיזוק הפסטיבל בשנים הבאות. במיוחד בתקופה מורכבת זו הפסטיבל משמעותי לעולמם הרוחני והתרבותי של ילדי ישראל'.

רועי שגב: 'פסטיבל חיפה יקר ללבי והוא נחשב כיום כאירוע התרבות החשוב ביותר שיש היום לילדים. כוחו של הפסטיבל הוא באיכותו ובמגוון היצירות אותן הוא מעלה. אעשה כל שביכולתי לחשוף את הקהל לשפות אמנותיות רבות ומגוונות ושהצגות המקור ימשיכו להתקיים ולגעת בקהלים רבים גם לאחר ימי הפסטיבל. כיוצר, הסתובבתי בעולם, הייתי בלא מעט פסטיבלים, ואני אומר את זה בפה מלא: פסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים אינו נופל מאף פסטיבל בעולם ובמקרים רבים אפילו מתעלה עליהם וזו גאווה אמיתית'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   קמפיין ויראלי חדש #תהיו_עדי, קורא לגולשי...
*   ארגון מגדלי הפירות בישראל קורא לתמוך...
*   בתמיכת משרד האנרגיה יחוברו חמישה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים