רשת מחסני השוק, מכריזה על מסיבת לקוחות לשבוע הקרוב, למשלמי כרטיס אשראי Wincard+ מבית max

רשת מחסני השוק, יוצאת במהלך שיווקי נרחב לשבוע הקרוב ומציגה חגיגת מבצעים בכל סניפי הרשת: 2+1 הזול מביניהם על מאות מותגים מובילים. מגוון המבצעים יוצעו מיום א' ה- 25.10.2020 ועד יום ו' 30.10.2020 למשלמים בכרטיס אשראי Wincard+ מבית max ולמצטרפים חדשים

פורסם ב: 25/10/2020 14:24

רשת 'מחסני השוק' סניף האורגים. צילום: יח'צ
2+1 על מאות מותגים מובילים בכל סניפי הרשת שם מצביעים על מגמה גוברת המתאפיינת בצרכנות נבונה ובהצטיידות מתוכננת מראש במוצרים הנתפסים כיקרים יותר כמו מוצרי תינוקות.

רשת מחסני השוק, הנה רשת שיווק מובילה המונה 67 סניפים ברחבי הארץ בבעלותן של משפחת נעמן ומשפחת כהן.
Wincard+ מקנה הטבות במאות עסקים בארץ, לצד הטבות משתלמות ברכישות אונליין באתרים בינלאומיים כמו אסוס, אליאקספרס, איביי, בוקינג ועוד. כרטיס זה מאפשר ליהנות ממבצעים שוטפים לאורך כל השנה בכל סניפי מחסני השוק, מחסני השוק בשבילך וקו-אופ שופ וגם באתר האונליין.

מבצעי 2+1 הזול מביניהם של רשת מחסני השוק, לשבוע הקרוב יכללו מבצעים ממחלקות שונות החל מתינוקות, טואלטיקה, מוצרי יסוד וכלה במחלקת קפואים ובשר. בנוסף למבצעים על מאות המוצרים יוצעו מבצעים דו יומיים במחלקות שונות ובכדי להתעדכן ניתן לעקוב אחר עמוד הפייסבוק של הרשת. לדוג': ₪, טיטולי האגיס ב- 24.90 ₪, נוטרילון ב- 39.90 ₪, דג פילה אמנון קפוא- 14.90 ₪ לק"ג, סטייק אנטריקוט קפוא 29.90 ₪ לק"ג , קורנפקס תלמה- 11.90 ₪, קפה נמס עלית 14.90 ש'ח.

בנוסף, מציעה הרשת במבצע 50 יחידות של מסכות ב- 4.90 ₪, מכונת תספורת מבית פוג'יקום ב- 69.90 ₪ ועוד.
מהנהלת רשת מחסני השוק, נמסר "לאור הביקוש הרב, מצאנו צורך גובר לקיים בתדירות גבוהה יותר את חגיגת המועדון המציגה מבצעים משתלמים במיוחד על קשת רחבה של מוצרים. סל הקניות הממוצע גדל ועמו גם תדירות הקניות, נוכח העובדה שמסעדות ובתי קפה פועלים לפרקים ורבים מבלים את זמנם העיקרי בבתיהם, כך שזה מחייב הערכות בהתאם". המבצעים יהיו בתוקף בין התאריכים 25.10.2020-30.10.2020.www.facebook.com/mshuk1

https://www.mck.co.il/

'מחסני השוק' היא רשת שיווק מובילה בבעלות משפחתית ובפריסה ארצית המונה 67 סניפים מצפת ועד אילת.
צילום פנים של אחד מסניפי רשת 'מחסני השוק' .צילום: מחלקת השיוווק של רשת 'מחסני השוק'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   'מעדני יחיעם' מציגים לביבות ירק טעימות...
*   בתקופה זו כאשר כולם נזהרים מחיידקים...
*   חברת 'סנו' עושה לכם את החיים לריחניים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים