הנומרולוג נחום תמיר על הקורונה ועל התחזית הצפויה למדינת ישראל. כתבה: רונית קיטאי

נחום תמיר זרק 'פצצה' לאויר ואם תקראו את התחזית שלו עד הסוף תהיו מופתעים בודאות. אגב, לדבריו תחזית המדינה מראה כי עד חודש דצמבר 2020 יש תהליך של שינוי ברמה הרפואית

פורסם ב: 25/10/2020 14:16

נחום תמיר, נומרולוג. צילום: אלבום פרטי
פירושו של דבר כי תהיה פריצת דרך ויגלו חיסון או תרופה כאשר את האור נראה רק לקראת סוף חודש פברואר 2021 לכוון מאי 2021 ולא תהליך של שנים כפי שצופים בכירים בתחום.

מפת המדינה בתחום הפוליטי מראה משבר כבר בחודש נובמבר ועד עשירי לדצמבר שנת 2020 שתגרור את מדינת ישראל למשבר בחירות.לדבריו 'צריך לקרות כאן נס כדי לשמור על המצב הפוליטי הקיים ועל הממשלה הנוכחית,אבל שלא תחשבו שצפויים כאן מהפכים שילטוניים בבחירות נוספות ניכר כי כוחו של גנץ ייחלש ומהלך לבחירות יהיה מאולץ מבחינתו ומבחינת שותפו גבי אשכנזי.

ביבי נתניהו יצליח לשמור על מעמדו כראש ממשלה למרות הסקרים והדיווחים בתקשורת למשברים משפטיים ומשפחתיים והוא ישמור על מעמדו ועל הזוגיות עם הגברת שרה נתניהו .מי שמראים התחזקות משמעותית הם נפתלי בנט ואיילת שקד שאכן יציגו מועמדות משמעותית מול בנימין נתניהו אבל הסקרים שיש המכנים אותם שקרים ישתנו ולא בהכרח בתוצאות המקבילות שהיו למפלגת 'כחול לבן' אולם וזאת נוכל לבחון בחודש גורלי של הבחירות.

ביחס סופי של שאר המועמדים השמות העלומים של המשרדים והשרים שצמחו כפטריות אחרי הגשם ישתנו ומדינת ישראל אמורה להגיע ליציבות שלטונית עד מאי 2021 כולל איזון כלכלי כמובן יחסית למצב הנוכחי'.

את התחזית הנ'ל השמיע לנו נחום תמיר נומרולוג שמוכר מתוכניות הרדיו והטלויזיה. הוא מנתח מפות גורליות לפי תאריך לידה ושם ומייעץ לאנשים פרטיים חברות אנשי עסקים ועוד.

לדבריו : 'ניתוח נומרולוגי מעניק כלים והכוונה בכל תחומי החיים מבחינת זוגיות וגורל משותף דרך עיתוי חודשי היריון מעברי מגורים מספרי בתים שינויים בעבודה החלטות על עסקים עצמאיים ושותפויות ועוד.בייעוץ לאנשים לאחר צבא הייעוץ מאוד חשוב ומכוון את האנשים ללמוד ולעסוק בתחום הייעוד שלהם בחיים ואני מזמין אותם לקבל את ההכוונה הנכונה לחיים שלהם.

לפניות רבות העוסקות במצבים רפואיים אני תמיד אומר שנומרולוגיה אינה רפואה ולא מחליפה ייעוץ רפואי ואני לא רופא ובכל זאת עונה על שאלות ודילמות גם בתחןם זה.אני מרבה להרצות מול קהלים בכל הארץ בתחום הנומרולוגיה והקבלה לאירגונים פרטיים וציבוריים וועדים בתי מלון ועוד אולם בתקופה של החצי השנה האחרונה שהיא די מאתגרת בגלל נגיף הקורונה שמונעת התקהלות ולא מאפשרת קיום הרצאות וקורסים והייעוצים עברו כמו כולם לעולם הטלפון והזום אבל כפי שציינתי עוד יבואו ימים טובים במהירה והקלות משמעותיות יהיו בחודש נובמבר שהוא גם חודש של מבחן עבורנו שבו עלינו לשמור על עטיית מסכות ומניעת התקהלות.

לסיום אשמח להזמין אתכם לפגישה גורלית איתי לעשות חישוב מסלול מחדש לעבר העתיד שלכם
נחום תמיר נומרולוג'. טל. 050-6055511
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מיסטיקה :
*   אירנה איב זיסר לויט היא נומרולוגית...
*   בת שבע דור* מורה רוחנית ומתקשרת עורכת...
*   המיסטיקאית ריקי קיטרו בתחזית על המלחמה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים