משבר הקורונה ממשיך להביא עוד בשורות לא טובות בעקבות הסגר, בית האופנה משכית בעיצובה של שרון טל נפרץ היום לפנות בוקר על ידי אלמוני,

הפורץ האלמוני יצא משם עם שלל של עשרות פריטי קוטור בשווי של מאות אלפי שקלים. המשטרה פתחה בחקירה והנושא נחקר ונבדק.

פורסם ב: 25/10/2020 13:55

פריצה לבית האופנה משכית .צילום: באדיבות מצלמות אבטחה
'משכית' הוקמה ב-1954 על ידי רות דיין, ב-40 שנות פעילות בהן הועסקו בה לא פחות מ-2,000 עובדים ודגמיה נמכרו בבתי הכולבו הנחשקים בעולם והוצגו בתצוגות משותפות עם דיור, ז'יוונשי ואיב סאן לורן. היא יצרה מפעל ישראלי פורץ דרך.

בשנת 2013 קמה לתחייה משכית החדשה תחת כתב ידה וסגנונה האישי של שרון טל, כשהיא שואבת השראתה ממורשת המותג והיצירות העל-זמניות שלו.

דרך בדים ואופנה 'משכית' מספרת את סיפורה של ארץ ישראל כולה. דרך רקמות, טקסטיל, עיצוב ואומנות היא קושרת את הנוף הגיאוגרפי המגוון, השפע של עולים חדשים ואת המורשת המקראית הייחודית לעם היהודי ולישראל.

בין לקוחות המותג המוכרות: נחמה ריבלין ז'ל, סמל האופנה השחקנית שרה ג'סיקה פרקר, הלא היא "קארי ברדשו", שביט ויזל , ניבר מדר, עמית פרקש, מורן אטיאס ואושיות נוספות.


תגובת ניר טל מנכ'ל בית האופנה 'משכית': 'זוהי חוויה לא נעימה לבית משכית בתקופה קשה במדינה במישורים השונים, צר לי שמישהו מגיע למצב שהוא צריך לפרוץ לחנויות ולגנוב פריטי לבוש.זוהי תקופה קשה עבור המשק ועבור האופנה הישראלית אבל אנחנו חזקים ואיתנים ונייצר עבור לקוחותינו פריטים נוספים במהירות ומעל לכל אנחנו מתנחמים בכך שמעיל המדבר האייקוני של 'משכית' עדיין נחשק מאוד עד כדי שנגנב'.
בית האופנה 'משכית' צילום: באדיבות 'משכית'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מבזקים :
*   תיקון עולם-קנביט ממשיכה להיערך ליום...
*   סגן נשיא בורסת היהלומים בועז מולדבסקי...
*   הסרט היחיד מישראל שהתקבל לתחרות הבינלאומית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים