מי הם הסטאג'רים שנבחרו שמצטיינים של המרכז הרפואי 'כרמל'? כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל

אלה הם ד'ר נועה חייט, ד'ר אמיר סאדר וד'ר היאה בשרא ,הסטז'רים המצטיינים לשנת 2019 אשר נבחרו מתוך עשרות סטז'רים העובדים בביה"ח כרמל . בנוסף זכו הסטז'רים ד'ר חגית גולדנשטיין וד'ר דועאא ריאן בצל'ש על יחס חם ואנושי לחולים ובני משפחותיהם ועל התקדמות מקצועית וחריצות

פורסם ב: 19/10/2020 09:05

הנהלת 'כרמל' והסטאז'רים המצטיינים. צילום: אלי דדון
הסטז'רים הנ'ל הוזמנו למפגש הוקרה אישי עם מנהל ביה'ח ד'ר אבי גולדברג ,נציגי הנהלת בית החולים ומנהלים נוספים.

ד'ר אריה ביטרמן מנהל המחלקה הכירורגית א' ויו'ר ועד רופאי 'כרמל' ו'כללית' בהר'י בירך את המצטיינים: 'לצערנו קיים מחסור גדול של רופאים בארץ ובכלל ואתם עוזרים לנו מאוד במאמץ. מגיע לכם שאפו גדול. אתם בהחלט דוגמא ומופת לכל הסטז'רים בכרמל ואני מאחל לכם בהצלחה גדולה בהמשך הדרך'.

מנהל בי'ח 'כרמל' ד'ר אבי גולדברג בירך את המצטיינים 'בין המצטיינים יש ייצוג מגוון ויפה של החברה הישראלית. אני מקווה שהקורונה תהיה פתח לחזק את המערכת הבריאות לאורך זמן אני בטוח ויודע שקיבלתם סטאז' מצוין אצלנו בבית החולים ואני גאה בהצטיינות האישית של כל אחד ואחת מכם'.

ד'ר חגית גולדנשטיין אחת המצטיינות אמרה במפגש : 'בחרתי ב'כרמל' כי רציתי בית חולים משפחתי. הסטאז' כאן היה אחת התקופות הטובות בחיי כי היחס כאן מדהים וקיבלתי כאן המון ביטחון ועזרה מכל הצוות. היום אני ממליצה על סטאז' בכרמל להמון סטודנטים וחברים ואני מאוד שמחה להיות כאן'.

.
ד'ר היא בשרא : 'תקופת הסטאז' ב'כרמל' היא תקופה מאוד חשובה ומשמעותית במעבר מסטודנטית לסטז'רית. זה התאפיין באווירה חמה גם למטופלים וגם לצוות. זו היתה תקופה יפה ומוצלחת במיוחד, יש כאן דחיפה ותמיכה בסטז'רים ותודה מיוחדת לד'ר מיכל שטיינברג על התמיכה לאורך כל הדרך, אני ממליצה לכולם על בית חולים זה מכל הלב'.

ד'ר מיכל שטיינברג רופאת בכירה במכון הריאות, ומי שאחראית על הסטז'רים ב'כרמל': 'אני רואה את ההערכות ומכתבי התודה שאתם מקבלים, וכולנו בוועדה רואים את ההערכה הלא פורמלית את השירות שאתם נותנים למטופלים וכמובן את ההצטיינות שלכם ברפואה. בחרתם במרכז הרפואי 'כרמל' שהוא גם בין המבוקשים בבקשות לשיבוץ לסטאז'.

אני פוגשת את הסטז'רים שלנו במחלקות ובמפגשים מקצועיים, אתם דנים אינו ומתנהגים כמו מתמחים לכל דבר. אתם בולטים ומיוחדים וההצטיינות מגיעה בכבוד לכל אחת ואחד מכם'.


הסטז'רים המצטיינים נבחרו ע"י הוועדה לבחירת סטז'רים מצטיינים של כרמל בה חברים:ד'ר דבי זיסמן יו'ר ועדת הוראה ואקדמיה. ד'ר מיכל שטיינברג יו'ר וועדת הסטאז', ד'ר תמר עציוני (נציגת הנהלה) ד'ר שני ברוש (נציגת הנהלה), ד'ר סלים חלבי, ד'ר סמיר קאסם, ד'ר שי כהן, ד'ר מוחמד חמד סעיד, ד'ר זאב גולדיק, ד'ר אריה עדן, וסיון דהן.

בתום האירוע זכו הסטז'רים המצטיינים בתעודות הוקרה אישיות ובפרס כספי מתנת בית החולים.עזרה בריכוז החומרים והפקת האירוע המוצלח סיון דהן רכזת פיתוח צוות רפואה ומזכירת וועדת הוראה ואקדמיה.
ד'ר דועאא ריאן וד'ר אבי גולדברג מנהל בי'ח 'כרמל'. צילום: אלי דדון

ד'ר חגית גולדנשטיין. צילום: אלי דדון

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מכשיר חדשני במכון הגסטרואנטרולוגי ...
*   מנוי משמח במיוחד ביום האישה הבינלאומי...
*   לראשונה בישראל וביוזמת עיריית אשדוד...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים