'אמורפיקל' חברת הביוטכנולוגיה הישראלית מציגה את 'דנסיטי קידס' תוסף לילדים ונוער. כתבה: נעמה בן מנדה. צילום: אפרת אשל

חברת הביו טכנולוגיה הישראלית 'אמורפיקל' מציגה פיתוח ייחודי וראשון מסוגו בארץ ובעולם - תוסף סידן אמורפי באבקה, המסייע להתפתחות מיטבית של ילדים ונוער.מחזק את המערכת החיסונית, מסייע בבניה תקינה וחיזוק העצמות, השרירים והשיניים

פורסם ב: 18/10/2020 14:12

density-kids. צילום: אפרת אשל
לפי סקר התזונה הלאומי 2016 של משרד הבריאות הרי ש- 78% מכלל בני הנוער בישראל אינם צורכים מספיק סידן, בהתאם להמלצות. מחסור במינרל בגוף הילד והמתבגר, בגילאי 4-18 בהם נבנית עיקר מסת השריר, העצם ומבנה השן שילוו אותו שנים ארוכות, עלולה להשפיע על בריאות ילדינו ואיכות חייהם, עם העלייה בתוחלת החיים. תוסף DENSITY KIDS (דנסיטי קידס) באבקה בטעם תפוז מתקתק, פותח בטכנולוגית 'ננו', המתקדמת כיום בעולם.

בזכות השימוש ב'ננו טכנולוגיה' התאפשר פיתוח תוסף המבוסס על חלקיקים בגודל זעיר, המסיסים פי 120 מתוספים מוכרים אחרים ובעלי יכולת ספיגה משופרת של פי 2-4.6 יותר, מתוספים המוצעים כיום על המדף. השילוב של המבנה האמורפי הייחודי וחלקיקי הננו, יוצרים אפקט כפול- זמינות ביולוגית גבוהה של הסידן והגעה יעילה לאברי המטרה, המקנים לתוסף אפקטיביות גבוהה בשימוש.

התוצאה משמחת ביותר. יש חיזוק של המערכת החיסונית והמערכת העצבית. סיוע בצבירת מסת עצם ובנית שלד ומפרקים חזקים יותר. סיוע בחיזוק וצמיחה של השיניים, לבריאותן לאורך שנים. סיוע בפעילות תקינה של הלב, מערכת העצבים וקרישת הדם. מסייע לבריאות והתפתחות טובה יותר.


התוסף מיועד לגילאי 4-18 ומוצע במנות אישיות, נוחות לשימוש ונשיאה. מחיר מארז "DENSITY KIDS" הכולל 60 מנות של 150 מ"ג הוא 169 ש'ח לצרכן. המוצר כשר פרווה. להשיג ברשתות הפארם, בתי מרקחת פרטיים, בתי טבע , באתר החברה ובטלפון : 1-700-70-9524


https://www.instagram.com/density_cal/
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מחקר חדשני ופורץ דרך בתחום המלחמה...
*   החל מהבוקר נאסרה כניסת מבקרים למרכז...
*   במרכז הרפואי רמב'ם פיתחו תהליך ממוחשב...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים