היישר מקליפורניה למישור אדומים תותקן רכבת הרים FIRE BALL בפארק השעשועים המקורה במישור אדומים Magic-Kass

רק חמש כאלה פועלות ברחבי העולם. קבוצת Kass Group (קאס גרופ), המקימה במישור אדומים את Magic Kass – הלונה הפארק המקורה הגדול במזרח התיכון, תרכוש מחברת Larson International את רכבת ההרים החדשנית FIRE BALL, הנמצאת רק בארבעה 4 פארקים ברחבי העולם

פורסם ב: 11/10/2020 14:20

מגיק קאס. צילום: אנריקו סגרה
למי שהיה בקליפורניה , ארה'ב ונהנה בפארק ה- SIX FLAGS, עכשיו יוכל לכייף גם בישראל. הרכבת היא בגובה של 32 מטר, חשמלית לחלוטין ויכולה להכיל 32 אנשים. היא נוסעת הלוך וחזור ומסתובבת סיבוב מלא (360 מעלות). הרכבת מגיעה למהירות של 100 קמ'ש והנסיעה בה אורכת 3.5 דקות. במהלך הנסיעה, בעזרת טכנולוגיה חדשנית, הנוסעים חשים ברעידות, מה שמגביר את הריגוש. בנוסף לכך הרכבת נכנסת למנהרה, שם חווים הנוסעים פלאשים של כדורי אש מדומים.

Kass group מקימה את magic kass - לונה פארק המשתרע על פני שטח של קרוב ל- 12 דונם ומעוצב בהשראת ספינת חלל עם כיפת זכוכית בקוטר 70 מטר, בהשקעה של כ- 150 מיליון ₪. הלונה פארק יכלול למעלה מ-30 מתקנים ואטרקציות, ביניהן רכבות הרים, קרוסלות, חדרי משחקי ארקייד, משחקי מציאות מדומה, חדרי בריחה ועוד. הפתיחה מתוכננת ליולי 2021.

'את המג'יק קאס ניתן להשוות לפארקי שעשועי בסגנון דיסנילנד, six flags והפארקים הגדולים בארה'ב ובאירופה' אומרת פנינה רווח מנכ'לית קאס גרופ ומוסיפה: 'מעבר לכך שחשוב לנו להביא מתקנים ומשחקים בסטדנט הכי גבוה והכי עדכני שיש, חשוב לנו גם להשקיע במתחם כולו. מתוכננת להיבנות קומת מסעדות ייחודיות, שבה כל מסעדה מאופיינת בסממנים מעולם המשחק, האגדות, הילדים, בדומה לפארקים אחרים בעולם. כך למשל, תוקם מסעדה בסגנון ג'ונגל, אשר תשלב טכנולוגיות של חיות ורובוטים זזים. הפארק יכיל יותר מ- 5000 מטר של מסחר, אשר מיועדים לחנויות למוצרי ילדים, אשר יהוו אטרקציה בפני עצמם ויעוצבו בהשראה לעולמות ילדים שונים.אחד היתרונות המרכזיים של מג'יק קאס הוא היותו פארק מקורה, אשר יכול לפעול בכל מזג אוויר. אנו מעריכים שהביקוש לפארק יהיה גדול והוא ימשוך אליו משפחות מכל הארץ'.

Kass Group מקימה גם את דיזיין סיטי במישור אדומים – מתחם מסחרי לעיצוב הבית, אשר יכלול כ- 60,000 מ"ר של שטחי מסחר וכ- 100,000 מ"ר נוספים המוקצים כשטחי שירות, חניונים ושטחים פתוחים. בדיזיין סיטי יהיו מתחמי הופעות, מרכזי תערוכות, חללי עבודה משותפים לאדריכלים, טרקלין למעצבים, ספריית העיצוב הגדול ביותר באירופה, בית מלון, בית ספר לעיצוב, מרכז כנסים, מוזיאון עיצוב ולמעלה מ-200 חנויות עיצוב. השקת המתחם צפויה להתרחש באפריל 2021.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור תיירות :
*   קבוצת מלונות 'דן' תחלק מעל 3,500 שוברים...
*   שבוע האוכל האיטלקי בדרכים עם מגוון...
*   שגריר איטליה בישראל ג'אנלואיג'י בנדטי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים