תלמידי ברנקו וייס מזכרת בתיה מתגייסים למען קשישי העיר, על מנת שיוכלו ליהנות מחג כהילכתו. צילום: ארגון החינוך החברתי ברנקו וייס

סהר חיים רכזת החינוך החברתי בתיכון ברנקו וייס מזכרת בתיה: 'אין לתאר את תחושת האושר שהציפה אותי כאשר תלמידינו יצאו ברחבי מזכרת בתיה להעניק לתושבים הותיקים אוירת חג ותחושה שיש מי שחושב עליהם.גאה בנוער שלנו'

פורסם ב: 05/10/2020 23:44

צילום: ארגון החינוך החברתי ברנקו וייס
לקראת חג הסוכות ובמסגרת המעורבות החברתית, תלמידי יא' 7 והמחנכת אמי מקריית החינוך ברנקו וייס מזכרת בתיה בשיתוף עם חיים עמותת 'לאורו נלך' החליטו לדאוג לאוכלוסייה בעיר ולהביא להם את ארבעת המינים כדי לחגוג את החג בצורה הטובה ביותר. בשלב הראשון התלמידים הפיצו קמפיין קנייה של ארבעת המינים באון ליין וכך כל ערכה שנקנתה, הועברה מיד לתרומה. בזכות הרכישות שנעשו הצליחו תלמידי יא7 להשיג תרומה של 30 סטים של 4 המינים , אותם חלקו בצירוף ברכה אישית, לקשישים , ניצולי שואה, ומשפחות, ואף תרמו לבית החולים קפלן. החיבור בין תלמידי בית הספר לאוכלוסיית הגיל הפעיל חשובה כל כך ומהווה זכייה עבור שני הצדדים.

אמי חלפון מחנכת הכיתה:'"אין מצווה גדולה כמו לשמח קשישים במיוחד בתקופה זו של בידוד ובדידות. כיתה יא' 7 בהובלתה המדהימה של סהר חיים רכזת המעורבות החברתית בקרית חינוך "ברנקו וייס- יצחק רבין" פעלו יחד עם עמותת " לאורו נלך" למכירת ארבעת המינים מה שזיכה אותם בעשרות סטים שנתרמו למען קשישי מזכרת בתיה. הסטים הועברו לקשישים על ידי התלמידים. כמחנכת התרגשתי לראות את ההרתמות ורוחב הלב של התלמידים לעשייה זו. יבורכו'.


נדב פרס יא7 : 'נהנתי מאוד לתרום ולהתנדב , לבצע התנדבות זו הייתה עבורי משמעותי מכיוון שעזרתי לאישה בקבוצת סיכון לקבל את 4 המינים שעבורה הם צורך ממשי'.


נועה זמורסקי יא7 : 'זכיתי להשתתף בפרוייקט ארבעת המינים שהכיתה שלנו לקחה בה חלק. היה מרגש לדעת שההתנדבות הכיתתית שלנו היא משמעותית וחיונית לקשישים, כי למרות שזו בשבילנו פעולה פשוטה אך בשבילם זו מצווה גדולה ששימחה אותם והראתה להם שדואגים להם'.

חיים אטיאס מנהל מחוז מרכז של עמותת "'אורו נלך': 'בימים של לבד הלב והרגליים יוצאים לסבא סבתא של כולנו.תלמידי תיכון ברנקו וייס מזכרת בתיה בשיתוף עמותת לאורו נלך חילקו סטים של 4 המינים לקשישים במושבה. הסטים נתרמו עי תושבי העיר והעוברו לחלוקה עי התלמידים. תודה לסהר חיים רכזת לאמי מחנכת הכיתה על שיתוף פעולה מדהים'.
צילום: ארגון החינוך החברתי ברנקו וייס

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   רשת 'מחסני השוק' נעזרת בשירותיה של...
*   הבעל מתלונן שנמאס לו לאכול כל יום...
*   האם עורך הדין החיפאי ליאור דהאן בדרך...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים