מותג התכשיטים BE SEMBOL – קולקציות תכשיטים בעלי משמעות שהקימו מור קירשטיין מנור וספיר צימרמן. כתבה: רונית קיטאי

כל אחת והסמל (סמבול) שלה, כל סמל והסיפור שלו. את תכשיטים המותג BE SEMBOL עונדות בין היתר דנה זרמון, מור סילבר, לירן כוהנר, שיר מורנו, נועם בוהדנה ועוד

פורסם ב: 01/10/2020 15:19

BE SEMBOL מימין לשמאל המעצבות ספיר צימרמן גרוס ומור קירשטיין מנור. צילום: נועם אקהויז
BE SEMBOL הוא , מותג חדשני המציע תכשיטים בעלי משמעות. כל תכשיט עוצב מתוך מחשבה, על מנת להיות לא רק יפה אלא גם בעל ערך סנטימנטלי ורגשי עבור העונדת.

הקולקציות של המותג הופכות רגשות וסמלים לפריטים מוחשיים וייחודיים, שיעלו לכולנו חיוך, ימלאו אותנו באנרגיה ויזכירו לנו את הדברים שחשובים באמת. כל אחת והסמל שלה, כל סמל והסיפור שלו.

התכשיטים של המותג BE SEMBOL עשויים זהב 14 קראט על כל גווניו (לבן, צהוב ורוזגולד), משובצים יהלומים או אבני חן טבעיות. כולנו יודעות ש - Diamonds are a girl's best friend, אך גם לאבני חן יש השפעה אנרגטית רבה על העונדת אותן ולכן המותג בחר את האבנים הכי מדויקות, כשכל אחת מהן מחזיקה בתכונות עוצמתיות שיעזרו לך להיות הגירסה הכי טובה של עצמך. האבנים הם : DIAMOND - אבן העוצמה , SAPPHIRE - אבן ההגשמה, RUBY - אבן התעוזה , EMERALD - אבן האהבה ו- AMETHYST - אבן הרוגע וההרמוניה.

המותג מציג שש קולקציות עיקריות: קולקציית ירחים (מון) , קולקציית מזלות (זודיאק) , קולקציית אותיות, קולקציית מגן דוד ,קולקציית ביוטי וקולקציית פרסונל.

FORTUNE COLLECTION - Your zodiac sign קולקציית המזלות: קולקציה שעוצבה בהשראת גלגל המזלות מתוך אמונה שהמזל האסטרולוגי מהווה חותם אישי, מה שמייחד אותך והופך אותך למי שאת. התכשיטים בקולקציית המזלות משובצים אבני חן ויהלומים, ובעלי יכולות השפעה עוצמתיות על העונדת, כך שבין אם את בת מזל עקרב נועזת או בת מזל אריה שאפתנית, תוכלי למצוא תכשיט המשקף את אופייך הייחודי, שילווה אותך במסע שלך ויזכיר לך עד כמה את מיוחדת. הקולקציה מורכבת מטבעות , שרשרות וצמידים.
טווחי מחירים : 550 עד 1,850 ש'ח.


MOON COLLECTION - Trust your intuition קולקציית הירחים: אינטואיציה היא דבר קיים ועוצמתי, כזו שצריך לחזק ולטפח. דרך להתחבר לתחושה הפנימית הזאת היא בעזרת הירח, סמל האישה, כשהוא מתמלא ומתרוקן, ישנה השפעה זהה על האנרגיה שלנו. קולקציית MOON תעזור לך להתחבר לעצמך מחדש, להיות קשובה לאינטואיציה שלך ולחזק את העוצמות שקיימות בך. הקולקציה מורכבת משרשרות וטבעות .
טווחי מחירים: 2,250 עד 4,450 ש'ח.

LETTERS COLLECTION- You name it קולקציית האותיות: תכשיטים מלאים כוח ומשמעות אנרגטית. יחד או לחוד , יש בכוחן של האותיות לספר סיפור ולשמש כתכשיט אישי המסמל את ייחודיותה של העונדות אותו. קולקציית האותיות נוצרה על מנת שתוכלי לבטא את הסגנון הפרטי שלך ולענוק את הכוח שברצונך להאדיר. הקולקציה מורכבת מצמידים ושרשרות . מחירים: 625 עד 1850 ש'ח.

MAGEN DAVID COLLECTION – Your protector : סמל רוחני יהודי עתיק בכוחו של המגן דוד להעניק הגנה גשמית ורוחנית , להגן מפני עין הרע ולנטרל אנרגיות שליליות. הקולקציה מורכבת משרשראות .
טווחי מחירים : 1,700 ₪ - 1,900 ₪ .

BEAUTY COLLECTION- Be you tiful : קולקציה החוגגת אסתטיקה ויופי ומאפשרת לך לתת ביטוי לחן הפנימי שלך. הפריטים בקולקציה נגישים ומאפשרים משחק סגנונות לא מחייב כך שאת יכולה להנות ולמצות את הפוטנציאל והגלאם שבכל תכשיט. הקולקציה מורכבת מעגילים שניתן לרכוש כזוג וגם כיחיד. טווחי מחירים: 265 ₪ - 550 ₪
: PERSONAL COLLECTION-Make it personal Make it yours
ליין תכשיטים המותאמים באופן אישי ומסמלי את הדברים בחיים שאת רוצה לנצור קרוב לליבך. הקולקציה מאפשרת חריטת שמות , תאריכים או משפטים כך שתוכלי להנות מהפריט יחיד במינו ומלא משמעות עבורך. טווחי מחירים: 320 עד 1,600 ש'ח.


את BE SEMBOL מותג התכשיטים המעוצבים כסמלים בעלי המשמעות, הקימו מור קירשטיין מנור וספיר צימרמן גרוס (31), חברות שהולכות יחד מכיתה ב', במטרה לשלב את האהבה הגדולה שלהן לתכשיטים ומשמעות. המותג של האימהות הצעירות מתכתב עם הטרנד העולמי הכי חם כיום – פרסונליזציה, כשמאחורי כל תכשיט עומד עולם ומלואו, החל מיופי ודיוק בלתי מתפשרים ועד משמעות, רגש וחיבור אישי. חיבור , אנרגיה , אופטימיות , השראה ורגש אלו המילים המנחות את ספיר ואת מור שהן מחפשות מקורות השראה לעיצובים שלהן .

החברות הכי טובות מור קירשטיין מנור וספיר צימרמן חלמו תמיד לעבוד יחד, אך הדרך למציאת העסק המושלם הייתה רצופת קשיים ואכזבות. דווקא כשהחליטו לוותר, נפל האסימון והן הקימו את BE SEMBOL , מותג תכשיטים בעלי משמעות.

את התכשיטים שלהן אפשר להשיג באתר האונליין :

BE SEMBOL www.besembol.com

טלפון לבירורים : 054-5483280
דנה זרמון ומור סילבר עונדות בי סמבול. צילום: אינסטגרם

Sembol .צילום: נועם אקהויז

דנה זרמון עונדת שרשרת של בי סימבול .צילום : אינסטגרם

BE SEMBOL. צילום: נועם אקהויז

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   לא רק אנשים לחוצים זקוקים למשהו שירגיע...
*   רשת 'ג'מבו סטוק' משיקה ליין עם כיתובים...
*   קרם הלחות Skin Active מבית BIOFOR מכונה ה'רולס...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים