'העולם, האדם וקורונה גם' מאת אורית בראון אגמי, ספר לילדים הכי אקטואלי שיש בתקופה זו. כתבה: רונית קיטאי

המחברת של הספר 'העולם, האדם וקורונה גם' היא אורית בראון אגמי, אם לשלושה, בוגרת פסיכולוגיה באוניברסיטה העברית, לשעבר עיתונאית ודוברת מרכז פרס לשלום. אישה מעניינת מאוד בזכות עצמה, שכתבה ספר שידבר ללבם של ילדים בגילאי 4-7 ויסביר להם בצורה מופלאה. אפשר להזמין את הספר והוא יגיע עד ביתכם ואם תרצו גם עם הקדשה אישית

פורסם ב: 30/09/2020 15:14

העולם האדם וקורונה גם מאת אורית בראון אגמי. הוצאה עצמית
ספרה של אורית בראון אגמי (בשפה האנגלית) הוא רב מכר ב'אמזון' בתחום ספרי ילדים על איכות הסביבה ומחבר בין הקורונה לאקולוגיה. ספר ילדים כל כך נדרש בזכות תוכנו שמדבר על איכות סביבה, קיימות אקולוגיה, תוך שילוב עם משבר הקורונה. עכשיו הוא יצא במהדורה עברית ולאור ההצלחה גם תורגם ליפנית.

'העולם, האדם וקורונה גם" נכתב בזמן משבר גלובלי, שנגרם בעקבות הופעתו של וירוס הקורונה. ילדים רבים שאלו שאלות על התופעה ועל השפעותיה, וחלקם חוו חרדה. הספר מציע הסבר אפשרי למשבר. הוא קורא לנו לדאוג לאיכות הסביבה ולחדול מלזהם את העולם.הסיפור הוא על האדם שפעם היה חלק מהטבע. במשך השנים הוא זיהם את הסביבה וגם כרת יערות כדי לגדל חיות משק, מה שגזל שטח מחיות הבר. כדור הארץ הזהיר את האדם עם שיטפונות ושריפות. אבל האדם לא הבין. ואז כדור הארץ הביא את הקורונה.

הקורונה גרמה לאדם להשתעל וירדו לו דמעות מהעיניים. האדם הסתגר בבית ולא הלך לעבודה, כי הוא פחד מהקורונה. בסופו של דבר, האדם הבין. הוא התנצל בפני כדור הארץ ומאז הוא שומר על איכות הסביבה. הסוף האופטימי בא להרגיע את הילדים ומסמן שמשבר הקורונה ייגמר ולאחריו, החיים של כולנו יהיו טובים יותר.

בין שלל פעילויותיה לימדה אורית בראון אגמי את השפה האנגלית באי קטן בפיליפינים ובכפר נידח בהודו, והיום היא עוסקת בהוראת אנגלית, תקשורת ואקטואליה לילדים מהפריפריה החברתית בישראל. ההיכרות עם הילדים, עם החלומות שלהם ועם חששותיהם, הובילה אותה לכתוב סיפור זה במיוחד עבורם. הספר מכיל 46 עמודים ונמכר בכריכה קשה, מאוייר ומנוקד ומחירו 68 ש'ח.

ניתן להשיג באתרים: עברית, מנדלה מוכר ספרים, אינדיבוק ו- sifriappאו ישירות מהמחברת עם אפשרות להקדשה אישית בטל': 054-7722238. brown.tikshoret@gmail.com
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   יואב ודג הזהב מאת דניאלה כהן. איורים:...
*   דערציילונגען סיפורים מאת דוד אומרו...
*   'מוני הארנב וחבורת המונים' מאת נינה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים