שרונה ויינטרוב-זיגדון מונתה למנהלת השוק המקומי של חברת 'גן שמואל מזון' בעלת מותג המיצים 'פרימור'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: עמית שטראוס

במסגרת התפקיד תנהל ויינטרוב-זיגדון את השיווק והמכירות של כלל המוצרים בשוק הישראלי ובתוכם המיצים המצוננים, מוצרים אספטיים והשוק המוסדי

פורסם ב: 29/09/2020 11:43

שרונה ויינטרוב זיגדון .צילום: עמית שטראוס
שרונה ויינטרוב-זיגדון מחליפה בתפקידה את יורם אפרתי אשר פורש לגמלאות לאחר שניהל את השוק המקומי במשך 23 שנים.

חברת 'גן שמואל מזון' משווקת מותג המיצים והמשקאות 'פרימור', הודיעה היום על החלטת הנהלת החברה למנות אותה ן למנהלת השוק המקומי, במקומו של יורם אפרתי. מעתה היא תהיה אחראית שרונה על פיתוח מוצרים חדשים, משלב הקונספט ועד להשקת המוצר בשוק, פיתוח ערוצי שיווק, בנייה, יישום והוצאה לפועל של התוכנית השיווקית של השוק הישראלי.

'פרימור' הוא מותג המיצים והמשקאות של החברה הציבורית 'גן שמואל מזון' הנמצאת בשליטת הקיבוצים גן שמואל, גת ובית ניר והוא מותג המיצים הנמכר ביותר בישראל. לחברה שני אתרי ייצור, האחד בקיבוץ גן שמואל והשני, מפעל 'גניר' השוכן בקיבוץ גת.

שרונה ויינטרוב-זיגדון נשואה ואם לשלושה ילדים היא חברת קיבוץ גת, בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה ומדעי החברה מאוניברסיטת בר אילן ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק ופרסום מהמכללה האקדמית אונו. שרונה צברה ניסיון רב שנים בעולם השיווק והקמעונאות, מומחית בבנייה והובלת אסטרטגיה שיווקית, ניהול מכירות ותקציבים במיליוני שקלים. הצטרפה לגניר בשנת 2006 כמנהלת תחום בשיווק ובהמשך התקדמה לניהול שיווק מוצרים קמעונאיים בשוק המקומי וחברת הנהלת גניר. שיהיה בהצלחה!
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מבזקים :
*   הסרט היחיד מישראל שהתקבל לתחרות הבינלאומית...
*   משבר הקורונה ממשיך להביא עוד בשורות...
*   אלמדה מינתה צוות מומחים לדירקטוריון...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים