מגזין Forbes קבע כי הרופאים הטובים ביותר נמצאים ב'כרמל'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דדון דובר בי'ח 'כרמל'

מספר שיא של 31 רופאים בכירים מהמרכז הרפואי 'כרמל' נבחרו ומופיעים השנה ברשימת הרופאים הטובים בישראל של מגזין 'פורבס' היוקרתי. זאת כמות הרופאים הנבחרים הגדולה ביותר מתוך כלל בתי החולים בחיפה ובצפון (יחסית לגודל בי'ח ).

פורסם ב: 29/09/2020 08:50

פרופ' אילנה דואק. צילום: אלי דדון דובר ביח 'כרמל'
מדובר ברשימה מכובדת ועטורת כוכבים של מומחי בית החולים כרמל הפזורים לאורך כל שדרת מקצועות הרפואה וההתמחויות מהמובילים בישראל. המגזין היוקרתי סקר את כל הרופאים המומחים בישראל וביצע בחירה מדוקדקת על סמך מדדים בינלאומיים וביצוע סקר אנונימי של הרופאים המובילים בישראל שהמליצו על הרופאים הטובים ביותר.

ואלו שמות נבחרי בית חולים 'כרמל' על פי בחירת מגזין FORBES

ממחלקת נשים ויולדות שנבחרה השנה כמחלקה המצטיינת של בית החולים : פרופ' עופר לביא מנהל מחלקת נשים ויולדות בכרמל, ד'ר יעל גולדברג מנהלת היחידה לאולטרסאונד גינקולוגי מיילדותי במחלקה ויו'ר ועדת ההתמחות של 'כרמל', ד'ר יובל קאופמן מנהל המרכז הרב תחומי לטיפול באנדומטריוזיס בכרמל ובמרכז רפואי לין של 'כללית'. ד'ר לודמילה אוסטרובסקי מנהלת היחידה לאנדוסקופיה אונקולוגית ופרופ' אבי רוטשילד מנהל מחלקת ילודים וטיפול נמרץ פגים.

מחלקת ילדים של בית החולים 'כרמל' מובילה עם שיא של שמונה רופאים נבחרים במגזין: פרופ' גיורא פילר מנהל מחלקת ילדים ומנהל מערך השינה של 'כללית' במחוז, אחראי תחום רפואת ילדים במחוז, המכהן גם כסגן הדיקן למינויים קליניים בפקולטה לרפואה בטכניון. פרופ' נתי צלניק מומחה בנוירולוגיה והתפתחות הילד ב'כרמל' ובמרפאת פרונט של 'כללית' בחיפה. פרופ' משה אפרת מומחה בזיהומים בילדים, ד'ר איילת שני אדיר מומחית ברפואת עור בילדים במחלקה בכרמל ובמחוז חיפה של הכללית. ד'ר לילך שמר מאירי מנהלת היחידה לנוירולוגית ילדים ב'כרמל' ומנהלת מערך המכונים לנוירולוגיה והתפתחות הילד של 'כללית' במחוז חיפה וגליל מערבי, ד'ר יגאל אלנברג מומחה לגסטרו ילדים במחלקה בכרמל ומנהל המרכז לבריאות הילד של 'כללית' בטירת הכרמל, ד'ר קרין יעקובי – ביאנו רופאה בכירה למחלות ריאה ו CF ילדים במחלקה וד'ר תמר עציוני - פרידמן מומחית ברפואת שינה בילדים, סגנית מנהל מחלקה וסגנית מנהל בי'ח 'כרמל'.

עוד מככבים מכרמל ברשימת הרופאים הכי טובים בישראל של המגזין השנה.
פרופ' אילנה דואק מנהלת מחלקת אף אוזן גרון ניתוחי ראש וצוואר בכרמל ובמרכז לין המשמשת גם כיו"ר איגוד רופאי אף אוזן וגרון וניתוחי צוואר בישראל.
ד״ר רענן כהן - כרם מנהל יחידת א.א.ג ילדים בכרמל ויועץ במרכז לבריאות הילד של כללית ארמון חיפה.
פרופ’ אבי שצ׳ופק רופא בכיר במח’ א.א.ג בכרמל ומנהל היחידה האוטונוירולוגית במרכז לין של כללית .

ד"ר זאב גולדיק מנהל מחלקת הרדמה וטיפול נמרץ וד"ר אריק עדן מנהל היחידה לטיפול נמרץ נשימתי
ד"ר ארז שרוני מנהל המחלקה לניתוחי לב וחזה וד"ר רונן גלילי מנהל היחידה לניתוחי חזה וריאות בכרמל ויועץ במרכז רפואי לין.ד"ר יורם דקל מנהל המחלקה האורולוגית ומומחה בכירורגיה אורולוגית וד"ר בוריס פרידמן רופא בכיר במחלקה האורולוגית וראש החוג לאורולוגיה קהילתית.
ד"ר ריאד חדאד מנהל המחלקה הכירורגית ב' בכרמל המשמש גם כיו"ר החברה הישראלית לכירורגיית כבד, גזבר החברה הישראלית לכירורגיה אונקולוגית, ויו"ר החוג לכירורגיה בפקולטה לרפואה בטכניון.
ד"ר ויקטור פרחויקי מנהל המחלקה הנפרולוגית בכרמל, שימש עד לפני מספר חודשים כיו"ר האיגוד הישראלי לנפרולוגיה ויתר לחץ דם.

פרופ' יוחאי אדיר מנהל מכון הריאות בכרמל, יו"ר איגוד רופאי הריאות בישראל המשמש גם כמנהל השירות המרחבי לטיפול במחלות ריאה בכרמל ובמלמ”ר של כללית וד"ר אמיר אברמוביץ מנהל היחידה לרפואת ריאות פולשנית במכון הריאות בכרמל.
פרופ' אלי צוקרמן מנהל יחידת הכבד בכרמל ובמחוז, עד לאחרונה שימש גם כיו"ר החברה הישראלית למחלות כבד.
פרופ' אריאל מילר מנהל היחידה לטרשת נפוצה וחקר המוח במחלקה הנוירולוגית
פרופ' אבינועם שירן מנהל יחידת האקו במחלקה הקרדיולוגית.
ד"ר אלינה מלמוד מומחית ברפואת עיניים ילדים במחלקת עיניים בכרמל ובמרכז בריאות הילד "לב הקריה" של הכללית.
וד"ר דלית מנהיים רופאה ומנתחת בכירה במחלקת כלי דם בכרמל, מומחית לכירורגיית כלי דם עורקיים היקפים.

ממגזין פורבס מעדכנים כי זו השנה השישית ברציפות, שמגזין פורבס ישראל מפרסם את רשימת הרופאים הטובים. " דירוג הרופאים הטובים בישראל היא לא משימה פשוטה, אומרים בפורבס, היא דורשת איסוף כמות גדולה של נתונים, עיבוד וניתוח שלהם באמצעות מתודולוגיה חזקה ונכונה ובעיקר, היא דורשת יכולת להתעלם מלחצים ומאינטרסים חיצוניים על מנת ליצור את הרשימה האובייקטיבית והשקופה ביותר בישראל ".

סגנית מנהל ביה"ח כרמל ומי שנבחרה כמובילה בתחום רפואת השינה בילדים ד"ר תמר עציוני אומרת כי מחלקת הילדים בכרמל היא מיקרוקוסמוס למצוינות של כרמל.
" אין ספק כי בית החולים כרמל משמש כחממה ובית גידול מעולה למצוינות ולמקצוענות רפואית. מקצוענות רפואית אינה רק ידע, אלה מכלול שלם של יחס רופא מטופל, תמיכה ומחקר אקדמי, וסביבה האיכותית של רופאים מצוינים המקרינה על דור העתיד של המתמתחים והרופאים בכלל בכרמל בכלל.
מחמם את הלב שגם מטופלים וגם קולגות רואים ומעריכים את העשייה במחלקת ילדים בפרט ובכל ביה"ח כרמל בכלל. הפרגון ההדדי שכלל איננו מובן מאיליו הינו מבורך ומוערך. אני מקווה שנמשיך לשרת את ציבור המטופלים נאמנה, במקצועיות במסירות ובאנושיות".


בתמונות
פרופ' אילנה דואק – מנהלת מחלקת אאג בכרמל
ד"ר ריאד חדאד - מנהל המחלקה הכירורגית ב' בכרמל
ד"ר תמר עציוני – סגנית המנהל ומומחית ברפואת שינה בילדים
ד"ר יעל גולדברג – מנהלת יחידת האולטראסאונד בנשים
ד'ר תמר עציוני-פרידמן. צילום :אלי דדון

ד'ר ריאד חדאד. צילום: אלי דדון

ד'ר יעל גולדברג. צילום: אלי דדון

FORBES

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   החל ממחר, 27.1.21 תפתח 'כללית' במחוז חיפה...
*   המרכז הרפואי לשיקום לוינשטיין בחר...
*   הכל נשאר במשפחה ובמקרה זה עדיף היה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים