תכנית הרמזור של אדיר מילר בארגון עובדי חברת החשמל במרחב הצפון. צילום: יוסי וייס

מוקירים ומצדיעים לעובדי חברת החשמל במרחב הצפון. ארגון עובדי חברת החשמל במרחב הצפון החליט להפתיע את עובדי החברה לרגל השנה העברית החדשה והחגים הבאים עלינו לטובה עם מופע מיוחד ומקוון ברוח תקופת הקורונה עם אדיר מילר

פורסם ב: 25/09/2020 16:20

יו'ר ארגון עובדי חברת החשמל במרחב הצפון אילן פנחס עם אדיר מילר. צילום : יוסי וייס
המופע שודר בו זמנית לאלפי עובדי החברה היישר מאולם האודיטוריום בבניין המשרדים הראשי של החברה בחיפה וכלל אילתורים של אדיר מילר . הוא תיבל בהומור עם סיפורים מהחיים על הדרך שלו בהגשמת חלומות, תוך שהוא משיב לשאלות שהציג בפניו יו'ר ארגון העובדים במרחב הצפון אילן פנחס, שפתח את האירוע ונשא דברי ברכה

יו'ר ארגון העובדים הצפוני הודה לעובדי החברה על מסירותם ופועלם למתן שירות יעיל ואיכותי לצרכנים גם לאחר הרפורמה שעברה החברה תוך שציין שזו הבטיחה ומבטיחה את המשך ביטחונם התעסוקתי של העובדים למשך השנים הבאות. הוא שיבח את שיתוף הפעולה הקיים כיום בין הנהלת החברה לארגון העובדים ואת תרומתם של עובדי החברה למען הקהילה בפעילויות וולונטריות והענקת תרומות כספיות לבתי חולים לצורך רכישת ציוד רפואי מציל חיים וסיוע לעמותות שונות.

אילן פנחס הודה למנחת האירוע שהיא גם חברת הוועד חני כהן על הפקת האירוע ולחברי הוועד על פעילותם ומסירותם, תוך שהדגיש כי הם עובדים בשקיפות ושיתוף פעולה מלא בין הסקטורים המקצועיים לטובת העובדים. בנוסף, הוא מצא לנכון להודות במיוחד ליד ימינו מ"מ יו'ר הוועד רפי בנבניסטי.

סמנכ'ל משאבי אנוש בחברת החשמל שלומי צרפת הודה מצגו ליוקר ארגון העובדים במרחב הצפון אילן פנחס, ראשי הסקטורים, חברי המזכירות הארצית והצוות המארגן על היוזמה, היצירתיות והיישום תחת המגבלות וההנחיות בתקופת הקורונה והביע את תקוותו לעוד שנים רבות של עשייה משותפת, הצעדת החברה להצלחות דרך הבנות ושיתוף פעולה. צרפתי אף הפתיע עם קוריוז על מפגש קודם שהיה לו בעבר עם אדיר מילר באירוע של החברה.

באירוע השתתפו גם מנהל אגף הסגל הבכיר בחברה עופר קרן, יושבי ראש סקטורים, חברי מזכירות ארצית וארגון העובדים במרחב הצפון.
תכנית הרמזור של אדיר מילר בארגון עובדי חברת החשמל במרחב הצפון .צילום: יוסי וייס

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   ביוטק הוא ההייטק של המחר. כתבה: רונית...
*   40 קבוצות מכל רחבי הארץ השתתפו בשבוע...
*   עיריית חיפה תקים תוך מספר חודשים פארק...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים