עיריית חיפה מגבירה את האכיפה והפיקוח על קיום התקנות לשעת חירום. צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

עד היום נרשמו ע'י מפקחי העירייה 163 קנסות בסכומים הנעים בין 500 ש'ח ל- 5,000 ש'ח כנגד תושבים ובעלי עסקים שהפרו את תקנות שעת החירום והיו ללא מסכה או לא שמרו על ריחוק חברתי

פורסם ב: 23/09/2020 12:34

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה
בין התקנות הנאכפות ע'י עיריית חיפה יש דגש על שמירת ריחוק חברתי, עטיית מסכות במרחב הציבורי וקיום הנחיות התו הסגול בכל בתי העסק המורשים לפעול ובכלל זה חנויות ורשתות מזון.

הגברת האכיפה מתבצעת לאור העלייה המתמשכת במספר הנדבקים בקורונה אשר מציבה את חיפה על פי מודל הרמזור הלאומי ברף העליון ביותר של הצבע הכתום.

אכיפת התקנות מתבצעת לצד פעולות הסברה נרחבות אותן מקיימת העירייה יחד עם פיקוד העורף מאז התפרצות מגפת הקורונה. ההסברה מתבצעת הן האמצעי התקשורת והמדיה החברתית והן בשכונות על ידי חיילי פיקוד העורף ועובדי עיריית חיפה.

במידה ונתוני התחלואה ימשיכו לעלות וחיפה תוכרז כעיר אדומה, הרי שבתום תקופת הסגר יחולו על העיר המגבלות שהוכרזו ע'י הממשלה על יישובים אדומים ובכלל זה: השבתת מערכת החינוך, הגבלת מספר השוהים במבנים סגורים והגבלות תנועה שיותאמו למצב התחלואה.

עירית חיפה חוזרת ופונה לתושבים בבקשה להקפיד ולנקוט בכל אמצעי הזהירות וכללי ההתנהגות שנקבעו ע'י הממשלה ומדגישה את חשיבות השמירה על כללים אלה בכל הקשור למספר המתפללים בבתי הכנסת ומניעת התקהלויות לאחר התפילה.

(אלירן טל)
צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   ועדת הכספים של הכנסת דחתה לבקשת עיריית...
*   תחרות הבית המקושט המתקיימת במסגרת...
*   עיריית חיפה במאבק על עתיד מפרץ חיפה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים