המפגש המרגש בין הפצוע בפיגוע דקירה רפאל לוי מראש העיין לבין חובש מד'א אייל עטיה שהציל את חייו. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות מד'א

אייל עטיה הגיע אל ביתו של רפאל לוי והופתע לראות כי השתקם במהרה ויצא במהירות מכלל סכנה בזכות הטיפול המהיר. רפאל לוי לא הפסיק להודות בהתרגשות לחובש אשר נאבק והצליח להציל את חייו

פורסם ב: 11/09/2020 11:55

המפגש המרגש בין רפאל לוי שנפגע באורח קשה לבין אייל לוי ממד'א שהציל את חייו. צילום: דוברות מד'א
כחודש לאחר פיגוע הדקירה המחריד שהתרחש בראש העין, במהלכו נפצע רפאל לוי באורח קשה, נפגש הפצוע עם אייל עטיה, חובש מד'א שהגיע ראשון לזירה והציל את חייו. 'זה שאני כאן זה פשוט נס - אין לי מילה אחרת'.


לפני כחודש נדקר רפאל לוי בבניין בראש העין ונשאר לשכב על הרצפה כשהוא במצב קשה במשך מספר שעות. לאחר שנאבק להזעיק עזרה והצליח לזחול עד לכניסת הבניין , הגיע ראשון לזירת האירוע חובש מד'א רכוב על אופנוע, אייל עטיה, אשר העניק טיפול רפואי מידי והציל את חייו של רפאל. השבוע הם נפגשנו במעמד מרגש, בפעם הראשונה לאחר הפיגוע הקשה.על הרגעים הראשונים שלאחר הפיגוע, סיפר חובש מד'א אייל עטיה: 'בשבת בצהרים קיבלתי קריאה באפליקציה של מד'א על פצוע קשה מדקירה. לא ידענו שמדובר בפיגוע. כשהגעתי לזירה, ראיתי גבר כבן 30 עם פצעי דקירה בכל גופו אשר נזקק לטיפול רפואי דחוף. עצרתי את הדימום והוא היה בהכרה, בקושי הצליח לדבר ולספר מה קרה, הבנתי רק שהוא ירד בכוחותיו האחרונים במדרגות והצליח להגיע ללובי הבניין ולהזעיק עזרה. הוא היה במצב קריטי, מאוד חיוור וחלש.

היה מאוד מרגש לפגוש את רפאל שוב והפעם בנסיבות חיוביות. נפלא לראות את החלמתו המהירה. היינו בטוחים שסיכוייו לשרוד הם קלושים ואני שמח מאוד לראות שהוא שרד, מתאושש וגם נולד לו בן לפני מספר ימים. הוא אוסף כוחות ונראה מצוין'.


על רגעי האימה והמפגש המרגש, רפאל לוי: 'הצלתם אותי וזה שאני כאן זה פשוט נס ,אין לי מילה אחרת. נס אחד גדול. המפגש היה מאוד מרגש, התאפקתי לא לבכות. זו הייתה חוויה מאוד מרגשת, כואבת ומיוחדת לפגוש שוב את האדם שהציל אותי. כל הרגשות הקיימים בגוף צפים יחד במפגש מהסוג הזה ואני רוצה להגיד לאייל ולמד"א תודה מקרב לב, אני מעריך את כולם ומבין שזה לא ברור מאליו. עשיתם הכל בשביל לשמור אותי בחיים ואני מודה מקרב לב'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   חנה'לה התבלבלה? המבוטחים לא מצליחים...
*   ד'ר אריאל רויטמן, בכיר ברפואת אף אוזן...
*   מועדוני 'רוטרי' קישון וכרמיאל הצדיעו...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים