שר התרבות חילי טרופר, הגיע לביקור מקצועי בחיפה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

במהלך ביקורו סייר השר חילי טרופר במוזיאון העיר לאמנות שברח' שבתאי לוי, שם נפגש עם יו'ר דירקטוריון מוזיאוני חיפה, חברת המועצה נעמה לזימי ועם מנכ'ל מוזיאוני חיפה יותם יקיר

פורסם ב: 08/09/2020 18:02

ביקור שר התרבות במוזיאון חיפה. צילום :ראובן כהן דוברות עיריית חיפה
השר חילי טרופר התרשם מהאופן בו מצליחה ההנהלה לקיים אירועי תרבות גם בתקופת הקורונה.בפגישתם הציגו נעמה לזימי ויקיר בפני השר טרופר נתונים המצביעים על עלייה חדה בכמות המבקרים שנרשמה בכלל המוזיאונים בחיפה בתקופה האחרונה, תוך עמידתם במגבלות 'התו הסגול' שקבע משרד הבריאות.

בהמשך סיירו השלושה בתערוכה החדשה המוצגת בימים אלה במוזיאון חיפה לאמנות, אליה הגיעו כבר ביומה הראשון, ביום שבת האחרון, כ-900 מבקרים כמות שלא נראתה במוזיאון מזה זמן רב.

בסיום ביקורו הודה השר טרופר למארחיו ואמר: 'אני שמח לבקר בחיפה ולראות שגם בתקופה הזו מוצאים בחיפה את הדרך לקיים אירועי תרבות ואף מעלים תערוכה, ראשונה בארץ, שנוגעת בכאבים שהקורונה הביאה לנו ואגיע בקרוב לביקור נוסף'.

יו'ר מוזיאוני חיפה וחברת מועצת העיר, נעמה לזימי: 'אני מודה לשר טרופר על הגעתו לחיפה ומעריכה את המחוייבות, אותה חש השר, לסיוע בקידום פעילות תרבות גם בתקופה זו. אין לי ספק שנמשיך את הקשר ואת שיתופי הפעולה בינינו גם בעתיד' .

מנכ'ל מוזיאוני חיפה יותם יקיר הודה אף הוא לשר טרופר על ביקורו : 'אנו שמחים להתחיל להרגיש שבתוך כל האפילה, אליה נקלענו, ניתן להתחיל לראות גם קצת את האור'.

(גיל מלר)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   הגימלאידה ה-15 Online יוצאת לדרך
*   חדר חזרות ואולפן הקלטות קהילתי יוקם...
*   נחנכה בשכונת קריית אליעזר בחיפה כיכר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים